Zihnin ve Ruhun alt personaları

İkiz alev ruh bağı yolunuzda, ikili ilişkilere başladığınızdan beri sanki bir şeyleri sebepsiz yaşamıyor, karşılaştığınız kişilerde ikizinizden izler buluyor ve sanki bir misyonu gerçekleştirircesine ilişkilere farklı bir bakış açısından bakıyorsanız; ikizinizin alt personaları ile tanışmış olabilirsiniz.

Her ikiz alevin yolunda var mıdır bilemiyorum ama genelde öze yaklaştıkça ve öze tam olarak varmadan önce öz enerjinize yaklaşırken onun tam karşıtı olan enerjileri de hayatınıza çekersiniz. Belki de bu hayatınıza giren çıkanlar veya değenler ve hatta teğet geçenler ikiz alevinizden ruh parçaları taşıyor olabilir, veya onun alt personalarını size yansıtıyor olabilir.

Birine özel bir nedenden dolayı çekildiğinizde bilin ki bu ikiz alevinizin temel özelliklerinden biridir. O özel neden ikizinizi belki de seçme ve var olma nedeninizdir. Birçok ikiz alev bağı ve şekli olsa da bizi biz yapan unsurlar genelde değişmeyecektir aynı şeyin ikiziniz için de geçerli olduğunu unutmayın.

Eğer son yaşamınız ise ve bir takım kapanışlar yapmak üzere burada iseniz, tüm yaşadığınız ilişkilerde ikiz alevinizden büyük parçalar bulabilirsiniz. Hatta bu ilişkileri yaşarken içinizde sevdiğiniz kişi her seferinde gene o dur. O ikiz alevinizdir Siz ona olan aşkınızı yansıtarak ruhani yolunuzda ilişkiler içinde dönüşerek ve değişerek ilerlersiniz.

Beraber olduğunuz kişilere baktığınızda ondan küçük küçük izler görmek sizi panik olmaya itmesin, bu çok normaldir. İnsanların kendi alt personaları olduğu gibi ruhun da vardır, alt ve üst şeklinde 5 alt persona 2 üst persona vardır. Bunların var olduğunu anlamak için de hepsi ile karşılaşmanız gerekmez.

Genelde en çok sıkıntı duyduğunuz kısım kimin ikiziniz olduğu veya bir ilişkiden diğerine atlarken yanlışlıkla ikizinizi geride bırakma korkusu. Bunlara lütfen takılmayın, böyle bir şey mümkün değildir. İkizinizi teğet geçmezsiniz, onunla mutlaka tanışacak ve birleşeceksiniz. Bu bana göre kaçınılmazdır.

Bütün almanız gereken dersleri aldığınızda, geçmeniz gereken yollardan geçtiğinizde ve kendi alt personalarız ile yüzleştiğinizde mutlaka ikiziniz de aynı şekilde aynı şeyleri yaparak ve hali hazırda var olan seçenekleri eleyerek size doğru geliyor olacaktır.

 

 

 

 

Reklam

“Zihnin ve Ruhun alt personaları” için 5 yorum

 1. Burcu hanım, ben de dün geceden beri tam da bunu düşünüyordum. 😊 Geçmişimde benim alt personam diyebileceğim bir sahte ikizim vardı. Onunlayken bile ikiz alevimin alt personası olan bir şarkıcıya çekiliyordum. O şarkıcı bende tarifsiz saf bir duygu uyandırıyordu. Sonra ikizimle tanıştığımda fark ettim. O şarkıcı ikizimle enerji olarak çok yakın. Ve ben onu dinlerken aslında ikizimi hatırlıyormuşum, dünyada henüz tanışmamış olsam bile 😊
  Bunu düşünürken sizin bu yazınızı görmek harika bir eşzamanlılık oldu benim için.
  Teşekkür ederim 😊🌸

  Liked by 2 people

 2. Evet,bende bunu ne zamandır yaşıyordum.Onun enerjisine benzeyen her kişiye çekiliyordum.Ve ondan parçalar buluyordum.Tohuma ulaştıktan sonra gerçekten tam anlamıyla seçtim.Yanılmış hissettiğimde siz ve rehberim beni destekliyordunuz.Hâtta yazdığım şeylerde dahi en derinlerime indiğimde aslında onun alt kişiliğine ve karmaşık olan derin taraflarını yazıyordum.Tüm bunların kendi kafamda yazdığım bir kurgu olduğunu düşünürken,aslında onu hep hissediyor ve biliyordum.Sizin desteğiniz gerçekten çok anlamlı benim için.Çok teşekkür ederim Burcu Hanım.💟😘

  Liked by 1 kişi

  1. Ne güzel dile getirmişsiniz… her zaman en büyük destekçinizim bu yolda azimle ilerlemek büyük cesaret isteyen birşey. Sizleri tebrik ediyorum. Yaptığınız şey kolay değil ve elbette ki birçok anlamda ve manada çok yönlü bir ödülü de mutlaka olacaktır.

   Liked by 4 people

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: