Junior Twins / Genç İkizalevler

Ruh yaşlarını bir tarafa koyacak olursak, şu an hali hazırda evli ve çocuklu olan ikiz alevler ile bir de yeni yeni ruhani gelişimine uyanan ve bekar ikiz alevlerimiz var. Bence onlar çok şanslı çünkü bir grup ikiz alev önceden gelerek onlara yürümeleri gereken yolu açmış durumda.

İlla da yaş aralığı vermek gerekirse, 18 ila 35 arası ikiz alev bağına uyanmış iseniz junior twin sayılırsınız. Junior twinler daha farkında olarak ve bağı daha net hissederek doğmuşlardır. Belki de onlar bir ruh eşi arayışına diğer ikizlere nazaran daha önce girmiş olabilir.

3D kişilik gelişimi ile kıyaslandığında daha erken olgunlaştıran bir bağ olabilir ikiz alevlik bağı. Gene de kişilikleri tam oturmadan, hayatta ne istediklerine ve ne yapacaklarına karar vermeden bir ikiz alev ilişkisine atılmak doğru olmaz.

Bana yurt dışından ulaşan maillerde ebeveynlerin yakındığı bir durum var, henüz türkiyede bu kendini göstermiş değil fakat yavaş yavaş oralara doğru yaklaşıyoruz…Bu durum özetle ikiz alev ilişkisi diye tanımlayarak genç kızların veya erkeklerin kendini kötü, sağlıksız ve şiddete veya suistimale maruz kaldıkları ilişkiler içerisinde tutmaları.

Eğer seksenli ve doksanlı yıllarda doğduysanız, hayat düzeni kurma ve partner arayışı içerisinde olumsuz, sizi aşağı çeken ilişkilere yönelip bu kişinin ikiziniz olduğunu iddia etmeniz an meselesi fakat durum böyle değildir. Tam tersine junior twinleri sıkıntısız ve sorunsuz, “huzur dolu” hissedirecek ilişkiler beklemektedir.

Olumsuz durumların yaşanmaması için alacağınız önlemlerden en iyisi ikiz alevlikle ilgili internette araştırma yaparken çok da fazla yabancı kaynak kullanmamak ve her duyduğunuza da inanmamaktır. Bu alandaki bilgi kirliliğini aklınızın bir köşesinde bulundurun. Çünkü herkes yaşadığı ilişkiyi yüksek bir ruh bağı sanarak ilerlediğinde; bu yanılmış kişilerden oluşan bir grup da meydana gelmiş demektir. Siz de bu gruba dahil olmayın.

Evet süreçleriniz size ağır gelebilir fakat aslında daha da zor olan kısmının sizden önce gelen ikizler tarafından da temizlenip aşıldığını, kendi özgünlüğünüzü de koruyarak sadece o patikayı takip etmeniz gerektiğini de unutmayın. Junior twinlere her zaman kapımız açık ve deneyim olarak da ikizalev danışmanlığından öte, ikiz alev olmak ile ilgili çok fazla paylaşımımız var. Sizleri de Goodsoul’a bekliyoruz.

Reklam

“Junior Twins / Genç İkizalevler” için 2 yorum

  1. Genç ikiz alev sürecinin diger ikiz alev süreçlerinden ne gibi farkları var ?

    Beğen

  2. Merhaba,öncelikle şöyle söyliyeyim;bu kavramı görmek beni şaşırttı ne zamandır aklımın bir ucundaydı:)ve sizinle aynı zamanda ikizalev kavramıyla 18 yaşında tanıştım diyebilirim.Yaklaşık sürecim 1 sene oldu.Şuan 19 yaşında genç ikizalevlerden birisiyim.O yandan bu yana bakıyorum.Ve her şeyin değiştiğini görmek beni bambaşka hissettiriyor.Önümüzü açan siz oldunuz.Çünkü bu yol zor ve yanılma olmadan ilerlemek,azim ve cesaret istiyor.Bütün emekleriniz için tekrardan teşekkür ederim.Aramızdaki bağın birbirimizi görmesekte, olduğunu hissediyorum.Aynı yolun yolcusu olmak çok özel.Bütün ikizalev dostlarımı da sevgiyle kucaklıyorum.Herşey gönlünüzce olsun…💟

    Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: