Kitap Yazı Dizisi

Orijinal formunuza geri dönebilseydiniz, hayatınızın geri kalanında çok mutlu olurdunuz ve bir daha asla ikiz alev ilişkinizle uğraşmazdınız. Ölüm şeklinizi düşünün, evet doğru duydunuz yaşam değil… ölüm biçimlerini ve aynı anda da sevgiyi düşünün. Hepimiz ölünce ışık olacağız değil mi? O zaman şimdi neden olmayalım, bunu yaşarken deneyimleyemeyelim. İkiz alev yapısı kiminle yaşayacağınız veya yaşadığınız ve de ne yapacağınızla ilgilenmiyor. O sadece ruhunuzla ilgileniyor. Siz iki bedende bir ruhsunuz; diğerleri gibi hiçbir şekilde ayrılık içinde değilsiniz. Bir bedende iki ruh değilsiniz. Bu söylediğime dikkatle eğilin.

Çünkü 5D’yi 3D’ye indirmeye çalıştığınızda, çok fazla hata yapıyorsunuz, ilahi ilişkiniz dokunuşunu ve tutuşunu kaybediyor. Sanki, bir bedende iki ruh haline geliyorsunuz ki durum böyle değildir.. Hiç beraber olmadığın ikiz alevlerinle ikiz alevliği deneyimlemek için 3D ilişkide olmak zorunda değilsin, şu anda hala 5D’de birliktesin, belki de ilahi bilinç formlarında sevişiyorsun. Belki de ikiz alevlerden biri birini(diğerini veya ötekini değil) sevdiğinde bir çiçek açıyor, belki de engelli bir çocuk ayağa kalkıyor. Bunu bilemeyiz. Bilemediğimiz için de fikir yürütmekten kaçınmak daha doğrudur.

Diğer insanların söylediklerine inanmayın, kendinize güvenin, içgüdülerinize güvenin, her zaman olduğunuz kişi olun, otantik olun, bu bağlantıda kendinizi kaybetmeyin, ikiziniz olmayın, salt onun hoşuna gitmesi için bir şey yapmayın, bunların hepsi bir ilişkinin nasıl olması gerektiğinin 3D sonuçları. Bunları baz alarak düşünmeyin.

Öldüğün zaman, birlikte olacaksın, böyle düşünerek oradan geri doğru gel. Bu zamana doğru oradan başlayan bir yolculuk yap. O zamana kadar ne yapmak istiyorsun? Hayatınızın 50 yılını dünya gezegeninde veya daha azında nasıl geçireceğinizi planlayın. Önünüzde ne var? Senin için ne var?

Bu, ölene kadar 3D de bir araya gelmeye çalışmayın anlamına gelmiyor. Hayır, bu anlama asla gelmez bu söylediğim. Misyon adına ve var oluş şekliniz gereği 3D’de birlikte olmanız gerekiyor, bu yüzden bırakın. Sadece bırakın, eğer ikiz bir alevsen ikiz alevinle 3. boyutta beraber olacaksın. Tüm bu söylediklerim sadece sana farklı bir bakış açısı kazandırmak içindi.

Kendi katibımdan alıntıdır