Kitap Yazı Dizisi İkiz Alev Göstergeleri

İkiz alev olduğunuzu gösteren bazı göstergeler:

1- 3-13 yaşları arasında, her zaman yanınızda olan, görünmeyen bir parçanız olduğunu fark ettiyseniz. Bu ikiz alevinizin doğmuş olup olmamasından bağımsızdır.
2- Bazen bir şey yaparken ya da zorlandığınızda, içinizden sizi destekleyen bir şey vardır.
3- Her zaman gözleriniz birini aradıysa ve çok küçük yaşta ya da gençken bile onunla evlenme hayali kurduysanız.
4- İlk randevunuzun veya ilk cinsel ilişkinizin, yaşamınızı geçireceğiniz kişi olduğuna inanma eğilimindeyseniz. Bu genelde karmik bir ilişki olur.
5- 2011-2012 yılları arasında veya sonrasında ikiz alev aktivasyonunuz var ise ve yüksek bilincinizle tamamen uyanma yolundaysanız.
6- Bir çeşit özel şifa gücünüz var ise.
7- Bu dünya düzleminde, ruhun evriminizin başından beri topladığınız bilgileri aktive ettiyseniz veya bunları keşfetme yolundaysanız.
8- Burada bir ruh eşiniz olduğundan eminseniz ve onu bulmak için her şeyi yapmayı göze aldıysanız.  Bu kişiye ulaşan bir harita görmek için göz göze geldiğiniz herkese bakıyorsanız.
9- Zaman zaman bu gezegende sizin gibi biri olmadığını ve tek kaldığınızı düşünmekten dolayı yalnızlık hissine kapılıyorsanız.
10- Sanatsal yetenekleriniz veya bilmediğiniz diğer yetenekleriniz varsa.
11- Sadece bir ikiz alev olduğunuzu içten içe biliyorsanız ve de gerçek ikiz alevinizle karşılaştığınızda, tüm yaşam süreniz boyunca onun için tuttuğunuz içinizdeki alanı farkettiyseniz.  Tüm yaşamınız boyunca yaşadıklarınıza rağmen oldukça inanılmaz büyük bir alandır bu. Bu yeri sadece bu kişi için tutmuşsunuzdur ve başkasına açılmaz.

Bunlar benim deneyimlerimin temel noktaları.

İkiz alev ilişkisi derinleştikçe ikiz alevinizle telepati, eşzamanlılık, denk gelme, kayan zaman ve alanları deneyimleyebilirsiniz. Bilinç birleşmesi seviyesinde daha da derinleşen bir algı durumu oluşur. Biz bunu normal, hayatımızın temel bir parçası olarak görüyoruz.

 

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: