Manevi Çalışmalar

ikiz alev

Halihazırda yaptığınız manevi çalışmalar ve kişisel gelişim adı altında yürüttüğümüz tüm geçmiş çalışmalar içeriden dışarı doğru bir değişim yaratmadığı sürece boşa gitmiş sayılır…

Bundan neyi kastettik hemen biraz daha irdeleyelim…

Yaptığınız çalışma veya katıldığınız kurs size bir veya iki gün iyi geldiyse ve sonrasında kendinizi gene aynı yerde veya daha da kötü bir yer de bulduysanız. VEYA ilk yapıldığı anda mide bulantısı, kusma ve benzeri olumsuz durumlar yaşadıysanız.

Yaptığınız çalışmayı tekrarlayamadıysanız yani bunu size sunan kaynak kendini size bu çalışma için bağımlı kıldıysa ve bu tarz bir enerji ile çalışmalarınızı sürdürüyorsanız.

Çalışmanın neden yapıldığını, hangi unsurları ile size hizmet ettiğini, çalışmanın içeriğini ve yarattığı etkiyi anlamadıysanız veya bu bilgiler size verilmediyse. Çalışma bilinç düzeyinize etki etmeyip sadece eterik alanda kaldıysa.

Çalışmanın kalıcı etkilerini hayatınızda göremiyorsanız. Bu çalışmadan sonra hiçbir değişiklik olmadıysa… ( Genelde iyi çalışmalardan sonra hayatınızda büyük değişimler olur ama siz bunları o çalışma ile ilişkilendirmezsiniz. Bu çalışmanın çok…

View original post 57 kelime daha

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s