İkiz Alev Ruh Bağı / Twin Flame Connection

İkizalevinizle olan interaksyonunuz ilk etapta bir ilişkiyi çağrıştırsa da veya bizim geçmiş güdümlenmelerimiz gereği hep bir romantik ilişki arzusu içerisinde olmayı hedefleyen bir şekil almaya çalışsa da aslında bir “bağlantı” dır.

Bu bağlantı sizi dönüştürüp değiştirene kadar veya nihayetinde neye ulaşmak isteniyorsa, belki bir kader, belki bir karmanın temizliği veya yeni bir var oluş şekli…bu her ne ise olana kadar bu bağlantı sürecektir.

Bundan dolayı ikizalevimizle enerjitik kordon koparma yapamayız, veya aradaki telepatik iletişimi kendi arzumuz ve isteğimizle kapatamayız. Bunun size veriliş nedenini çok iyi tahlil etmeniz gerekir. Genelde ya sizde olması gereken bir dönüşüm veya karşı tarafta olması gereken bir değişim ile ilgilidir. Veya bir dengelenme şeklidir.

Sebebi her ne olursa olsun, çift taraflı işleyen bu dinamik bağlantı sizi bir sonraki evrenize taşıyacaktır. Korkularınızdan kurtulmak, uzun zamandır yakınınızda tuttuğunuz ve bırakmak istemediğiniz alışkanlıkları bırakmak, veya geleceğe doğru sağlam bir adım atmak…işte tüm bunlar için bu bağa ihtiyacınız vardır.

Eğer bir ikizalevseniz, ikizinizin size ulaşmış olması, onunla tanışmış veya kavuşmuş olmanız asla bir tesadüf değildir. Hayatınızın tam olması gereken bir evresinde gelir bu bağlantı size, bu da en müsait olduğunuz zaman asla değildir. Bu ilahi plan dahilinde bu bağa en çok ihtiyaç duyduğunuz yada bir evreyi kapatıp başka bir evreye geçeceğiniz zamandır.

Yurt dışında ve yurt içinde birçok danışanım var. Süreçlerdeki benzerlikler akıl almaz derecede aynı ve vakaları karşılaştırdığınızda bir şablon oluşturma şansınız da var. Buna rağmen her ikizalev ruh bağı farklıdır çünkü iki ikizalev (çifti) birbirinden farklıdır. Bundan dolayı ikizalev ilişkinizi başkasınınki ile kıyaslamanız doğru olmayacaktır.

İkizalev ruh bağında önemli olan bu bağlatının size nasıl hizmet ettiğini bulmanız, kendinize dönüp bakarak değişmesi gereken ve dönüşmesi gereken yerleriniz varsa daha iyiye doğru bunları evrimleştirmenizdir. İkizalev ruh bağı sizi bir üst versiyonunuza, daha iyiye ve daha güzel bir yaşama doğru götürecektir.

Katalist ikiz evresinde zorluk ve güçlük çekmiş olanlara bir müjdem var. Artık o dönem kapanıyor, şimdi siz de gerçek ikizalevinizle olabilirsiniz. Uzun bir yol gittiniz çok da çile çekmiş olanlarınız var bunlar benim dönüşümüm ve gerçek ikizime kavuşmam için gerekli idi diye düşünüp en olumlu dersi çıkarmak gerekiyor.

Bundan sonra artık bir türlü “olmayan” ilişkiler bitiyor yerine ikiz alev bağı geliyor. Bu ister bir başkası ile olsun ister kendiniz ile kurduğunuz içsel bir bağ olsun, hayatımızın büyük bir kısmını kaplayacak gibi duruyor. Özellikle 7.7 kapısı ve 8.8 kapısı bu yıl önemli dönüşümleri de beraberinde getiriyor.

İkizalev ruh bağınızı anlamaya yardımcı olmak adına enerji dizimleri açıyorum. Bu ay dizim ayı olsun dedim ve size daha çok bu şekilde yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Önemli olan ikizalev ruh bağının tanrıya olan bağınıza en yakın bağ olduğunu unutmamanız ve bu şekilde hareket etmeniz.

Güzel ve verimli bir ay diliyorum.

 

3 Yorum

 1. Merhaba, yaklaşık bir yıl önce biten bir ilişkim oldu. Çok mutlu ve çok sıkıntılı süreçler oldu. Ve bu kişiyle bir türlü bağımı koparamadım hep içimde bir yerlerdeydi çok farklı bir duyguydu. İkiz alevler arasındaki bağ hiçbir şekilde kopuyor onu anladım çok koparmaya çalıştım ama olmuyor bu sadece kendinize zarar veriyor. Ben kabullendim akışa bıraktım çünkü bu gerçekten ilahi bir güç.

  Beğen

  1. Evet bu kopmayan bağı Karmik bir ilişki ile karıştırmamak da önemlidir veya gene kopmayan katalist ikiz bağları ile…. önemli olan burada kendi dönüşüm ve degisiminize odaklanmanızdır.

   Beğen

   1. 2011 yılında başka bir ilişkim oldu o ilişkiden sonrada kendimde her yönden çok büyük bir değişim yaşadım bu kişinin katalist ikiz olduğunu düşünüyorum. 2018 yılında ikiz alev olduğunu düşündüğüm kişiyle tanıştım. Son birkaç aydır kendimde daha büyük bir değişimin başladığını hissediyorum düşüncelerim duygularım çok karışık

    Beğen

Yorumlar kapalı.