12 İkiz Alev işareti

Bildiğiniz üzere sosyal medya ve internet özellikle yurt dışında bu konu ile ilgili çalkalanıyor. Onlarca makale ve yazı var. Hatta türkçe yazıların çoğu çeviri ama orginalmiş gibi lanse ediliyor. İkizalev ruh bağını nasıl anlarsınız bunu merak ettiğinizi biliyorum.

Bunu yazmak için neden bu kadar çok bekledim. Çünkü elimde yeterli veri yoktu. Ancak 6 yılda 700 ün üzerinde ikiz alev vakası tanıyıp tahlil ettikten sonra ortak bir paydada birleştirebildim. Şimdi bu çalışmanın eseri olan emeğin de bir sonucu olan makalemi sizlerle paylaşmak istedim. Bu makaleme soru almayacağım.

1- İlk karşılaşmada aşırı bir yakınlık duygusu gelir. Bu duygu sizin içinizde bir yere dokunur ve bu yerin varlığından siz de haberdar olursunuz. Bu size benzeyen bir duygudur.

2-Her seferinde azalan değil artan bir ilgi ile bu kişiye yaklaşır, bu bağın ne olduğunu araştırmaya başlar, yaşadıklarınızı anlamlandırmak için bir yol veya yöntem ararsınız.

3-Bu kişi ile dialog kurmak bazen kendi kendinizle konuşmaya da benzer. Telepati ve senkronisite konuşmaların hemen hemen tümünde görülür. Aynı dili konuşmaktan öte aynı dille konuşuyormuş ve bu dili de başka biri bilmiyormuş gibi hissedersiniz.

4-Özlem, ihtiras, şehvet, öfke, kıskançlık gibi duygular bu bağa ait değildir. İçinde drama olmayan bir bağdır bu. Eğer bu duygular varsa ya iyileşmeye açılır ve zamanla biter veya başka bir ruh bağının üzerinizde tesiri var demektir bu da birleşme sürecinizi uzatır.

5-Onu sevdiğiniz gibi hayatta hiç bir şeyi ve hiç kimseyi sevmezsiniz.

6-Zaman ve mekan kavramları bu bağ içerisinde yok olur. Yani bu bağın yanında daha küçük kalır, yıllar, aylar, farklı ülkeler veya şehirler bu bağı etkilemez. Bu bağ onlarda da büyüktür ve aynı “orijinal” halini korur.

7- İkiz alevlerde genelde bir ayrılık süreci görünür. Bu ayrılık süreci belki koşullar belki zamanlama belki de bambaşka bir nedenden dolayı ortaya çıkar. Her ne olursa olsun sonunda kavuşma esastır. Bunu bilerek bu sürece girmeniz daha az yıpratıcı olur.

8-İnanılmaz bir cinsel çekim vardır aranızda. İster üzerine hareket edin veya etmeyin, yükselerek ve artarak bu devam edecektir.

9-İkiz alevler sürekli kavuşmuş durumdadırlar bundan dolayı bu bağa sahipseniz, itme çekme, gitme gelme, darılma barışma, aldatma geri dönme halleri bir ilüzyondur. Bu sizin içinizdeki ikiz aleviniz ile kavuşana kadar ve bu bağı anlayana kadar sürer.,

10-İkiz alev ruh bağı daha önce hayatınızda hali hazırda var olan hiçbir bağa benzemez. Onlar sizin hem kardeşiniz, hem abiniz, hem ablanız, hem anneniz hem babanız, hem en iyi dostunuz, hem en iyi partneriniz, ortağınız, en iyi sevgiliniz ve aşkınız olabilirler. Bunların hepsini aynı anda da olabilirler şaşırmayın.

11-İkiz alevinizi bulduğunuzu düşünüyorsanız, hayatınız huzur bahçesine döner. Olumsuzluklar azalarak giderek etkisini yitirir ve nihayetinde hep hayalinizi kurduğunuz hayata ve geleceğe ulaşırsınız.

12-Onu gözlerinden tanırsınız.

SEVGİLERİMLE

%d blogcu bunu beğendi: