Röportaj…

Yeteneklerinizi ne zaman keşfettiniz?

Diğer insanlardan farklı olduğumu ilk keşfettiğimde 12 yaşındaydım, hislerim diğerlerine nazaran çok gelişmişti. Boş zamanlarımda mistik kültürleri ve antik tarihi araştırıyordum ve onlar hakkında da yazılar da yazıyordum. Bana sorarsanız bir yaşım yok sanırım hiç de olmadı… Ülkemizdeki antik bir şehre bir aile gezisi yaptık ve tüm zaman dilimi boyunca orada olduklarını ve geçmişin enerjisini tuttuğunu düşünerek oradan taşlar topladım. Eve gittiğimde, gece 12 yaşındayken bu taşlarla ilk dizimimi açtım…

Yeteneklerinizi nasıl kullanacağınızı nereden bildiniz?

Ben kendi kendini eğitmiş bir insanım ve diğer insanlara öğrettiğim şey basitçe budur. Her zaman evren hakkında, başka birinin anlatabileceğinden daha fazlasını bildiğimi hissettim. Halihazırda yürürlükte olan yöntem ve teknikler o kadar eski, o kadar sınırlı ve o kadar modası geçmişti ki, evrensel bakış açım bunların içerisinde hiç de yankı bulamadı. Beklerken zamanın ve sabrın kutsal etkisini kullandım. Derin şifa için öğrendiğim tüm teknikleri kullandım ve şimdiye kadar bunları kimseyle paylaşmadım. Toplumun hazır olduğundan hâlâ bile emin değilim…

Bilginizi / ilhamınızı kimden veya nereden alıyorsunuz?

Ruhani rehberler veya varlıklar ya da takip ettiğim kimse yok, öğretimde insan olmak ve yaradıl”ışığın” gücü var, haberci değilim ama herkese mesajım insanlık… bu çok sevdiğim muazzam bir özgürlük ve bağımsızlık sağlıyor. Aynı şeyi başkalarına da tavsiye ediyorum, hiçbir öğretiye uyma ya da inanmıyorum; siz kitapsınız, siz efendisiniz, siz evrensiniz diyorum onlara. Eğer sadece beni takip etmek için beni takip edersen sorun yok, ama kendine bir idol, figür veya murşit arıyorsan zamanını boşa harcama derim.

Taşlar ne yapar?

Taşlar özellikle enerjimle aktif hale gelmedikçe doğal olarak bilinen şifa yeteneklerinden başka bir etkiye sahip değildirler. Fakat uyguladığım aktivasyondan sonra enerjiyi tutar  ve enerjiyi transfer etmek için bir araç olurlar…

Bu, birlikte çalıştığınız kişiyi veya sorunları nasıl etkiler?

Bunları okumak ve mevcut durumunun enerjisini ortaya çıkarmak, okuyucu ve okumaya katılan insanlar içinde bir iyileşme süreci başlatacaktır. Talep eden, enerji aktarıldığında o saniye içinde okumadan etkilenecektir… o zaman iyileşme derhal başlar ve bu iyileşmenin tamamlanma süresi vücudunuzun iyileşme yeteneğine ve ruh yoluna bağlıdır.

Taşların ne gibi etkileri var? Başka bir deyişle, neden başka bir şey yerine taş kullanıyorsunuz?

Bir akşam yemeğinden sonra kürdan ile kürek takımından bir arkadaşıma okuma yaptığımı hatırlıyorum. Mümkün; ancak ağaç elementi yüksek frekanslı enerjiyi tutamaz. Bu teknikte, belirli bir kişinin, durumun veya elementin enerjisini taşlara yüklüyorum ve oradan okuyorum. Bu araç herhangi bir şey veya herhangi bir malzeme olabilir, ancak taşlar enerjiyi bu tür şifa için en iyi olan form ve güçte tutar. Ayrıca her taş farklı bir frekansa ve elementlerin ve minerallerin farklı bir bileşimine sahiptir. Bu yönünü okuma talep eden kişinin avantajı için de kullanıyorum. Taş kullandığımda kendimi daha rahat hissediyorum.

Dizimler neyi temsil eder?

Dizim veya Dizilim, gizli olan evrenin ince kalıplarını temsil eder. Bu tür desenler, çiçeklerde veya DNA moleküllerinde görebileceğiniz kutsal geometri olarak kabul edilir. Dizilim, söz konusu olayın enerji akış modeli ile oluşturulur. Örneğin, aile dizimi için, aynı ailenin üyeleri büyükten küçüğe birbiri ardına düz bir çizgide sıralanır.

Dizilimler, çalıştığınız bir kişiyi veya sorunu nasıl etkileyebilir?

Evrenin kapısını açar ve her zaman orada olan kozmik şifa başlar. Sadece seninle kozmik iyileşmenin kendisi arasındaki engelleri kaldırıyorum. Sıkışmış enerjiler durumlardan tam anlamıyla çıkarılır veya implantlar da çıkarılır ve enerjik DNA iyileşmeye başlar. O kişinin morfogenetik alanında inanılmaz miktarda iyileşme olur ve iyileşme sabittir ve evrenin kalıpları gibi bir bilince sahiptir. Şimdi, gelişmekte olan robotlarla çalışan insanların bu evrim, olasılık ve bilinç konusuna girdiğini görüyorum, bunlar benim bilgimin oldukça gerisinde.

Bir kişi bu dizilimlerle ve taşlarla çalışmaktan ne bekleyebilir?

  • Durum hakkında daha derin bir bilgi edinmeyi bekleyebilirler.
  • Gelecekte verdikleri veya verecekleri bazı kararların sonuçlarını öğrenebilirler.
  • Mevcut enerji, belirli bir örüntü takip ederse ve nerede sonuçlanır ve nasıl evrilir bunu görürler.
  • Mevcut enerji herhangi bir penetrasyon olmadan olduğu gibi korunursa, bazı olayların sonucu ne olabilir?
  • Eğer iyileşme modeli ve dizim amacına ulaşmışsa, başka bir dizim açılabilir.

Bu dizilimin sonuçlarını deneyimlemem ne kadar sürer?

Şifa hemen başlar, ancak vücudunuz buna göre çok zor ayarlanır. Bir dizilimden sonra çalışmadığı için bu uygulamayı tekrarladığımı hatırlamıyorum, bu nedenle bu tür iyileşmede anında ve bir kez ve herhangi bir acı olmadan gerçekleşir. İkinci kez olmaz, bu yüzden birçok kişi tarafından göz ardı edilebilir ve hafife alınabilir. Genel olarak, ince enerjiler uzun süreli bir değişim yaratır ve bu diğer şifalar gibi geçici değildir ve genellikle hızlı bir düzeltme de değildir! Zaman içinde evrilerek olur.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s