Monad Bilinci

Monad Bilincine ulaşmak ve yüksek ruhunuzun rehberliğinde hayatınızı en iyi şekilde idame ettirmek buradaki yaşam amaçlarınızın başında gelir.

Özüne ulaşmış ruhlar aydınlanma evrelerinde yükseldikçe, monad bilincine ulaşarak ikizalevlerinle tanışma fırsatı elde ederler. Burada uyum eşsiz ve muazzamdır. Buradaki bilgi ise sonsuzdur.

Monad bilincine ulaşmış ruhlar çok daha az inkarne olma ihtiyacı hissederler. Daha doğrusu bu bilince daha alt boyutlarda ihtiyaç oldukça kendilerini indirgerler diyelim. Bir ruh ne kadar çok gelişmiş ise o kadar az inkarne olur ve bedene iner.

Monad bilincine bağlanmak sizi insan olarak bir üst seviyeye taşır. Daha iyi ve daha alt benliklerden sıyrılmış olarak evrenle uyum içinde yaşarsınız. Hemen belirtelim ki Monada ulaşmadan ikizalevinizle kavuşma gelmez.

Monad benliğimize rüyalarda da bağlanırız ve deneyimleriz. Eğer hiç rüya görmüyorsanız monadınız ile bağınızı hiç koparmamış dolayısıyla aslında farklı bir şekilde inkarne olmuşsunuz demektir. Bu yüksek ruhlar için doğmak ve ölmek söz konusu değildir. Karma da söz konusu olamaz haliyle.

Siz de ruhunuzun evrimini merak ediyorsanız bu kursu deneyebilirsiniz. Kurslar ücretlidir.

Reinkarnasyon ve Regresyon