Kitaptan Yazı Dizisi

TF İLİŞKİLERİ İLE İLGİLİ YANLIŞ İNANÇLAR (yurt dışından yayımlanan kitabımdan alıntıdır)
• İkiz alev ilişkisi tamamen fiziksel veya tamamen ruhsaldır.

Internet üzerinde TF ilişkilerinin ağırlıklı olarak cinsel ilişkiye dayandığına dair birçok söylenti vardır.Bu, ikiz alev enerjilerini dünyaya topraklamanın bir yolu olmasına rağmen, tek yolu bu değildir. Karmaşık durumlar nedeniyle ikizleriyle asla cinsel ilişkiye girmeyen birçok müşterim oldu Ancak, hala 5 yıldan fazla bir süredir ilişkide kaldılar.

• Birbirinizi ne kadar sık ​​görürseniz birleşme aşamasına o kadar çabuk gelirsiniz
Birleştirme işlemi başladığında, fiziksel yakınlığı paylaşıp paylaşmamanıza bakılmaksızın kavuşabilirsiniz. Bazı ikiz alev çiftleri farklı ülkelerde yaşıyor , ancak bir araya geldiklerinde, ‘ayrılmaya’ ihtiyaç duymuyorlar, çünkü ayrıyken eşlerinin hayatında neler olduğunu zaten biliyorlar. Nihai birleşmeden sonra enerjilerin daha fazla harmanlanması gerçekleşir.

Tüm ikiz alevlerin bir ayrılma sürecine sahip olması gerekir
Eğer derinlemesine problemleriniz ve uyanışınız üzerinde çalışmadınızsa evet. Tam iç uyumu olan ikiz alevler herhangi bir tetikleme olmaksızın gece ve gündüzü birlikte, saf mutluluk içinde geçirebilir . İkiz alevlerin çok tartıştığı da doğru değil . Bu iç uyum yaratmak için alışveriş sürecinin bir parçasıdır . Bu, yansıtma etkisi ile başarıldığında birleşme kendiliğinden gelir.

• Bırakmak ya da vazgeçmek ikiz alev ilişkisini sona erdirir
Çocuğunuzu bırakmak ya da ondan vazgeçmek, çocuğunuzun artık sizin olmaması ile sonuçlanır mı? Hayır! Ne olursa olsun daima çocuğunuz olacak. Aynısı sizin ikiz alev bağlantısı için geçerlidir. En içteki korkularınızla yüzleşmek zorunda kalsanız dahi
ikizi olmayan bir alev olamazsınız . İkiz alev iseniz, birleşmeniz kaçınılmazdır. Bu Sizin kontrolünüz dışındadır. Siz o sunuz, ikiz alev için duygularınızı bitemez, tam tersi bunu yapmaya çalışırsanız daha da güçlenir.
*İkiz alev ilişkinizi veya ikiz alevinizi kontrol edebileceğiniz fikri

İkiz alev ilişkiniz üzerinde hiçbir kontrole sahip değilsiniz .
Birleşmenizin zamanlaması üzerinde hiçbir kontrole sahip değilsiniz . Aslında, kavuşmanızı çevreleyen gelişmekte olan olayları ve koşulları ne kadar kontrol etmeye çalışırsanız , o kadar fazla geciktirebilirsiniz. Müşterilerimden biri, onunla nişanlanmak için ikizini manipüle etmeye çalıştı . Bu işe yaramadı, çünkü evlenmeden hemen önce eşi duygusal olarak çekildi ve düğünü iptal etti . Hala problemlerini çözme aşamasındalar .
*Kavuşma için cinsel ilişkiye girmek gerekli değildir.

İkiz alevinle bir kerelik cinsel bir karşılaşma bile “kutsal bir ayin” dir.
Birleşme sürecini başlatır. Bu birleşme 3d ve veya 5d de olabilir. Enerjik bedeniniz ikiz alevlerinizle hizalanacak ve ikiz alev enerjileri içinizde aktive edilecektir.

 

*İkiz alev birliği için cinsel ilişki esastır
İkiz alevlerin hepsi cinsel ilişki yaşamaz. Bu genellikle büyük yaş
farkından kaynaklanır. Bu gibi durumlarda birlik, ikizlerin sadece birbirlerinin fiziksel mevcudiyetinde olmaları ile aktive olur . Bu ikizler fiziksel olarak bağlandığında yaratılan duygusal yakınlık cinsel yakınlığın yerini almak için yeterlidir . İkiz alevler olarak, kendimize Tanrı’nın bizi birleştirmek için sonsuz sayıda yolu olduğunu hatırlatmalıyız . Tek yapmamız gereken bir olmaya ve birleşme sürecine teslim olmak.
*Her ikiz alev ilişkisinin benzer olduğu fikri
Her biri bir bulmacanın parçaları gibi tamamen benzersizdir . Büyük resmi görmeye çalışın.

*Bu yaşamda kavuşma mümkün olmayabilir.“Belki de bir dahaki sefere”

Kendin söyledin “bir dahaki sefere” diye bir şey yoktur … şimdiki an vardır. Birleşmenizin yakın olduğuna inanmalı ve kavuşma enerjilerine ulaşmak için çaba göstermelisiniz. Henüz birleşme aşamasında değilseniz, yakında gerçekleşeceğine inanın. Orada tüm ikiz alevler için geçerli evrensel kurallar var ve hiç kimse bundan muaf değildir. Aynı şekilde yerçekimi yasası da yeryüzünde var olduğu için ikiz alev birliği yasası da var; bu kadar basit.

SONUÇ
Bu kitabın sonuna geldiniz