İkiz Alevinizin Size Katkıları

Her zaman söylerim bir de iyi tarafından bakalım diye. İkiz alevinizle tanışmak bir ayrıcalıktır. Onun sizin hayatınızda yarattığı değişimi ve dönüşümü kendi başınıza yaratamayacağınızı biliyoruz. Bu değişim ve Dönüşüm neleri içeriyor kısaca hatırlayalım.

  • Uzun zamandır hallolmayan aile karmalarının bitmesi: ister aile karmanız olsun, ister kollektif plan içerisinde bir ailede doğmuş olmakla bu karmaları üstlenin, ikiz alevinizin hayatına girmesi ile o karma topu yokuş aşağı yuvarlanmaya başlar öyle ki düz duvara bile tırmanacak bir ivme ile olaylar akış ve hız kazanır.
  • uzun zamandır sürüncemede kalan ilişkilerin kapanması: ister isteyerek, isterseniz istemeyerek tüm eski ilişkileriniz bitecektir. Buna sevgililer başta olmak üzere arkadaşlıklar da dahildir. Evrenin sizin için başka planları var. Yeni hayatınıza alışmak zaman alsa da eskisinden çok daha iyi olacağını göreceksiniz.
  • finansal refah ve huzur: daha önceki ilişkilerinizde veya geçirdiğiniz zor zamanlarda çok açılmış olabilirsiniz. İkiziniz ile kapınıza şans, bolluk ve bereket gelmesi an meselesi. Özellikle bunun koşullardan bağımsız olduğunu unutmayın. İçsel huzurunuz ve spiritüel hayatınız madde dünyası ve refah seviyesi ile birebir ilişkilidir. Biri yükselirse diğeri de yükselir.
  • Köklü değişimler ve mekan değişiklikleri: Başka bir şehre tayininiz mi çıktı, en yakın arkadaşınız başka bir ülkeye mi taşınıyor, size kaçıramayacağınız bir teklif mi geldi. Hepsine evet diyebilirsiniz, enerji değişiyor, zaman değişiyor dolayısıyla mekan da değişiyor. Evinizi taşımak mı? Hazırlıklı olun…

Tüm bu değişim ve dönüşümleri; kendi enerji alanınızı temiz tutmak, sevdiğiniz şeylerden daha çok yapmak ve ikili ilişkilerde çığır açmak için kullanabilirsiniz, bu sizin elinizde. Bu yeni dönemde ikizi ile tanışmış olanlar çok şanslı. Siz de bu şansı yakaladıysanız ne mutlu…

SEVGİLERİMLE

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: