144.000 İKİZALEV

Bidiğiniz üzere ikizalev ruh grubu ve monad birliği var oluşta 12×12 esaslarına dayandığından 144.000 adettir. Bu ruhlar maskülen ve feminen enerjiye ayrılmış şekilde eşsiz bir uyum ile varlıklarını sürdürürler. Bu ruhların tümü şu an reinkarme olmuştur bunun için sizlere ulaşmak istedim.

Dünyamızın içerisinde bulunduğu küresel ısınma, yer kabuğu hareketleri, doğal afetler ve üzerine de covid-19 bize birçok şey anlatıyor olmalı. Bu değişim ve dönüşümü insanlığın en iyi şekilde atlatacağını düşünüyoruz. Özellikle iklim değişikliklerine dikkat edilmesi gereken bir dönemdeyiz.

Siz de bireysel kullanıcılar olarak dünya ekosistemini hor kullanmamalısınız. Çevre kirliliği, cep telefonları, elektronik cihazlar ve diğer tüketim sistemleri ile günlük ihtiyaçlarınızı karşılarken dikkat etmelisiniz. Dünya size bu yıl bunun sinyallerini aslında verdi. Biraz evde kaldık, atmosfer bi kendine geldi.

Tabikide yaşadığınız dünyanın aslında “eviniz” olduğunu anlamanız çok uzun zaman alacak, Dünyaya kendi evinize davrandığınız gibi davranmanız, dışarısı ve içerisi kavramlarının olmaması hep hedeflerimizden. Bu konuda ikizalevler misyon ve farkındalık anlamında herkese ışık olmak için buradalar. Toprağın ve Havanın ve Suyun kıymetini bilmeniz an meselesi.

Dünya çapında müşterilerimden misyonda olan ve bu dünyanın iyi bir yer olması için çalışan birçok insan var. Bazıları ikiz alevleri ile bunu yapıyor bazıları ise ortak misyonu gerçekleştirirken ve sabırla ikizalevlerini beklerken iki enerjiyi de kendilerinde toplayarak yapıyor. Hiçbirinden “ne zaman evlenicez” sorusu gelmiyor.

Türkiye bir 3. sınıf ülke olarak bunun çok gerisinde fakat ikizalev konusunda eşitiz. Aynı zamanda etiketlerin, kültürel mirasınızın ve ırkınızın ötesinde limitsizsiniz. Bu enerji ağının büyük bir kısmı buradan geçiyor ve aktive oluyor çünkü topraklarımız antik birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, osmanlı imparatorluğu gibi bir hanedanı bünyesinde barındırmıştır. Baktığınız zaman haritanın(dünya yuvarlak olsa da) tam ortasındadır. Bu da bizim konumumuzu değerli ve önemli yapıyor.

Siz de ikizalev olmanızdan gurur duyarken bir türk olmanın da gururunu taşımalısınız. Buradan tüm dünyaya hizmet veren bu ağın da bir parçası olduğunuzu unutmadan.

SEVGİLERİMLE

1 Yorum

  1. Selamlar ☺️,

    Bu aralar gozum 12:12 çok takılıyordu . Bunun anlamı ne olaki derken bu mesajı şimdi okudum … İyi ki varsın diyorum yeniden … iyi Bayramlar …N🌸🍃

    Beğen

Yorumlar kapalı.