Full Circles / Tam Döngüler

İkizalev yolunuza çıktığınız andan itibaren başınıza gelen herşey sizin tam bir döngüde ilerlemenize neden olarak sizi başlangıç noktasına getirebilir. Sadece bu ruhani yolda değil, hayat yolumuzda ve numerolojik olarak da döngüler mevcuttur.

Kendi yaşam döngülerinizi merak ediyorsanız bunlara pinnacle diyoruz. Bu döngüler 27 yılda bir veya daha az zaman dilimlerinde gerçekleşir 7 veya 9 yıllık döngüler de vardır. Fakat en büyük döngü biraz önce bahsettiğimdir.

Yeni ay ve 8/8 kapısı ile değişim ve dönüşüm zamanının geldiğini anlatmıştık. Hayatınızdaki değişimler sizi olumlu diğer alanlara taşıyacaktır. Önemli olan yaptığınız seçimlerin hayatınızı üzerinize kuracağınız kişi ve elementleri olumsuz yönde etkilememesine dikkat etmenizdir.

İkizalev ilişkilerinde bir başa dönüş veya konuyu tekrar ele alma, uzaktan bakmaya karar verme şeklinde ortaya çıkabilir. Gözlemleyerek bu geçtiğimiz bir yılın bir muhasebesini yapabilirsiniz. Acele kararlar vermenizi veya olumsuz düşüncelere kapılmanızı tavsiye etmem.

Merkezinize geri dönün ve oradan alacağınız yeni duruşu belirleyin. Hayat size güzel sürprizler de yapacak, uzun zamandır çözülmemiş konular artık bir nihai karara bağlanıyor. Umarım bu sonuçlar sizi özgürleştirir ve yeni başlangıçlara hazırlar.

İlahi maskülen enerji araya giren negatif 3D feminenlere çok dikkat etmeli. İkizalev bağınız bir anda siz farkına varmadan ciddi zarar görebilir, bu da başınıza gelecek olan olumsuzluklara davetiye çıkarmak gibidir.

Reklam

One thought on “Full Circles / Tam Döngüler”

  1. Okurken kafamın içinde nınını diye bir melodi duydum Burcu Hanım. Birkaç gün önce başımı kaldırıp nereden nereye gelmişim yazmak istiyorum, dedim kendi kendime. Sonra siz aklıma geldiniz yolun daha başındayken neyin ne olduğunu sizden öğrenmiştim.
    Sizden dualiteyle ilgili bir yazı yazmanızı istedim hatta şuan. Benim geri dönüşte yazarken farkettiğim bir şey oldu. İkizalevler birleşme aşamasında dünyada dual olan bir kutbu ortadan kaldırıyorlar aslında. Dengeye gelmek, dünyada eşitliğin birliğin oluşmasına yardım etmek. Bu kimi zaman cinsiyetle ilgili oluyor, kimi zaman iyilik kötülük algısıyla. Gerçekten bu konudaki fikirlerinizi okumak isterim. İyi ki varsınız. 🙂

    Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: