İkiz Aleviniz size kim olduğunuzu hatırlatır

İkiz Alevinizle karşılaştıktan sonra hayatınızda olumlu değişimler kendini göstermeye başlar. Bu olumlu değişimler bazen çetrefilli yolları da çağrıştırır. Siz kim olduğunuzu unuttuysanız, hatırlatmalar başlar. Ve bu hatırlatmalar bazen de “rude awakening” dediğimiz “artık uyan” şeklinde de gelebilir. Uyan ve değiştirdir…

Boşanmalar, yeni iş açmalar, şirket alım/satımları, davalar, yakınların ölümleri bu “rude awakening” dediğimiz kısma girer. Bunların olmasının tek bir sebebi vardır, sizi kendinize yakınlaştırmak. Artık özünüzde olduğunuz insandan başka biri olmayacağınızı kesinleştirirler.

Yaptığınız seçimler de kim olduğunuzu yansıtır. Belki yeni bir meslek veya ikizalevinizle ilişkinizi bir sonraki adıma taşımak bunların başındadır. Ne kadar çok ikizalevinizin auritik alanında yada onunla bağlantıda kalırsanız o kadar çok kendiniz olursunuz ve hayallerinize doğru hızla yaklaşırsınız.

İkizalevlerin enerji alanları hem çok derin ve dünya ötesi bir şifa enerjisi ile hem de hayallerinizi gerçekleştirecek şevk ve kudretle doludur. Bu bağı her ne pahasına olursa olsun koruyarak, hayat yolunda ilerlemeniz size hem kendinizi hem de ikinizi geri getirecektir.