Üyelikler ve Paketler Genel Bilgilendirme

Merhaba sevgili ikiz alevler ve ileri düzey ruh bağı danışanları;

Bildiğiniz üzere yıllık ve aylık üyelik paketlerimizin içeriklerini değiştirdik. Yeni içerik ve fiyatları iletişim bölümümüzdeki broşürde bulabilirsiniz. YILLIK ÜYELİĞE devam etmek isteyenlerin veya yeni üye olmak isteyenlerin bu ayın sonuna kadar “yıllık üyelik” kaydı yaptırması gerekmektedir, daha sonra yıllık üyelik alımları olmayacaktır.

Yıllık üyelik alımları bittikten sonra benimle çalışmak isteyenler, aylık üyelik veya paketlerden devam edebilirler. Paket fiyatları broşürde, aylık ve yıllık üyelik fiyatları sitenin ana sayfasında mevcuttur. (Uzun zamandır da orada zaten)

Yıllık üyeliklere bu sene Core33 diye adlandırdığım özel kozmik enerji çalışmam dahildir. Aslında fiyatta bir değişiklik yoktur sadece içerik değişmiştir. Aylık üyeliklere ise yeni dönem kurslarımız hatta online akaşik kayıtlar kursumuz da dahildir. Burada da bir içerik değişikliği söz konusu.

Aylık ve yıllık üyelikler zaman ile sınırlı (30 gün ve 360 gün gibi) iken paketlerde zaman sınırı yoktur. Yani aldığınız paket bir ay sonra geçerliliğini yitirmez. Yalnız alınan paket 1 yıl içerisinde kullanılmalıdır.

Seanslar bundan sonra telefonda verilecektir. Seans kaydınızdan sonra telefon numaram size e-posta yoluya ulaşacaktır. Size verilen randevu saatinde o numarayı arayabilirsiniz.

Aylık ve yıllık üyelerimiz aklındaki soruları onlara özel olarak verilen haftanın belli bir gününde iletebilirler. Paket ve diğer kayıtlarda alınan hizmet dışında herhangi bir iletişim kurmak söz konusu değildir. Sorularınız varsa seans alarak sormanızı tavsiye ederim, haliyle herkesin sorularına cevap vermem mümkün olmamaktadır.

Aradığınız tüm cevaplar yazılarımda ve ücretsiz hizmetlerimde mevcuttur. Şahsi sorularınız için seans ücreti talep edilir.

Bu yeni dönemin sizi ikiz alevinize kavuşturacağına eminim tabiki evrenin sizin için farklı planları yok ise. HAZIRSINIZ…

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s