Birleşme aşaması

Birleşme aşaması bildiğiniz üzere ikiz alev ruh yolunun en son aşamasını temsil eder. Burada kişi tanrı, sevdiği ve kendi ile bir bütün olur.

İster yıllardır peşinde koştuğunuz ikiz alevinizle bu aşamaya girin isterseniz yeni tanıştığınız biri olsun birleşme aşaması kendi üzerinizden anlayabileceğiniz birtakım özellikler taşır. Bunlara kısaca değinelim.

1- Kendinizi daha mutlu hisseder, olayları daha esnek karşılarsınız. Tam teslimiyet duygusu gelir.

2-Geriye dönüp baktığınızda hem sizin hem ikizinizin gölge taraflarınızı iyileşmiş olarak tanımlarsınız.

3-Dışarıdaki zorluklarsan daha az etkilenmeye başlarsınız ve finansal olarak daha dengeli, yukarı doğru bir atılım ile seyreden bir geçiş olur.

4-Uzun zamandır özlemini duyduğunuz her şeye kavuşursunuz. Hayalleriniz bir bir gerçek olmaya başlar. En azından bu his gelir.

5-Duygularınızı aşırılaşmadan yaşarsınız. Kaçma-kovalama evresi bitmiştir. Kendinizi ne kovalarken ne de kaçarken yakalarsınız. Tesadüfler çoğalır.

6-İkizinizden çok kendinize odaklanırsınız. ileri dönük uzun vadeli planlar ve alımlar yapabilirsiniz.

7-Tanrı şablonunuzu gözden geçirirsiniz. Onunla bir bütün olarak yaşamanın hazzını her an duyumsarsınız.

Bu dönemde artık birleşme aşamasına geçememiş ikizler biraz acele etmeli 2026 neredeyse son birleşme dönemini temsil eder.

İkizalev ilişkiniz şakaya gelmez bunu çok ciddiye almalı ve görmezden gelmek yerine yada kendi haline bırakmak yerine birleşme aşamasına geçmek için elinizden geleni yapmalısınız.

1 Yorum

Yorumlar kapalı.