İkiz Alev Bağlantısı / Twin Flame Connection

GOODSOUL

İkiz Alev ruh bağı iki ikizalev arasında olabileceği gibi ikizalev olmayan ama “advanced soul” dediğimiz gelişmişler ruhlar arasındaki bağlarda da görünür. Bununla ilgili daha derin araştırmak yapmak isteyenler daha önce yazdığım makaleleri okuyabilirler.

Ruhani evremin tepesine doğru yaklaştıkça başkaları ile kurduğunuz ilişkinin ikizalev bağından kesitler ve özütler içermemesi mümkün değildir. İleri ruh düzeyi seviyelerinde iletişim ve sevgi paylaşımı telepatik ve kalpten kalbe olur. Aynalama ile kişiler kendi kusurlarını birbirlerinde görerek bir üst ruh seviyesine ulaşmaya çalışır. Bu durumda bir ikizalev ruh bağlantısından söz etmek mümkün olabilir.

Bana gelen ve ikizalev olmayan ve ilişkilerinde ikizalev dinamiği dediğimiz dinamikleri yaşayan birçok danışanım var. Onları herhangi bir ikizalevden ayırmıyorum, ikizalev olarak doğmuş olmasalar da yaşadıkları bağ üzerinden onlar da benim için bir ikizalev. Bu durumda etiketlerin ve ayrımcılığın çok da bir önemi kalmıyor. Eğer gelişmiş bir ruhsanız, elbette siz de bir ikizalev ilişkisi yaşayabilirsiniz. Zaten bu sitenin de kuruluş amacı bu. Sizi en…

View original post 55 kelime daha

%d blogcu bunu beğendi: