Üyelikler ve Paketler Genel Bilgilendirme

Çok dikkatle okuyunuz!!!!

ikiz alev

Merhaba sevgili ikiz alevler ve ileri düzey ruh bağı danışanları;

Bildiğiniz üzere yıllık ve aylık üyelik paketlerimizin içeriklerini değiştirdik. Yeni içerik ve fiyatları iletişim bölümümüzdeki broşürde bulabilirsiniz. YILLIK ÜYELİĞE devam etmek isteyenlerin veya yeni üye olmak isteyenlerin bu ayın sonuna kadar “yıllık üyelik” kaydı yaptırması gerekmektedir, daha sonra yıllık üyelik alımları olmayacaktır.

Yıllık üyelik alımları bittikten sonra benimle çalışmak isteyenler, aylık üyelik veya paketlerden devam edebilirler. Paket fiyatları broşürde, aylık ve yıllık üyelik fiyatları sitenin ana sayfasında mevcuttur. (Uzun zamandır da orada zaten)

Yıllık üyeliklere bu sene Core33 diye adlandırdığım özel kozmik enerji çalışmam dahildir. Aslında fiyatta bir değişiklik yoktur sadece içerik değişmiştir. Aylık üyeliklere ise yeni dönem kurslarımız hatta online akaşik kayıtlar kursumuz da dahildir. Burada da bir içerik değişikliği söz konusu.

Aylık ve yıllık üyelikler zaman ile sınırlı (30 gün ve 360 gün gibi) iken paketlerde zaman sınırı yoktur. Yani aldığınız paket bir ay sonra geçerliliğini yitirmez. Yalnız…

View original post 103 kelime daha

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s