Başarılı bir ikiz alev Birleşmesi

İkizalev yolculuğu boyunca siz de kişisel gelişim anlamında birçok evrelerden geçersiniz. Bu evreler içerisinde devinir, değişir ve dönüşürsünüz. İkizalev yolculuğunun önemli kısımlarından biri özgül yaralarımızı iyileştirmek ve en derin korkularımızdan kurtulmaktan geçer.

Bu sanıldığı kadar çabuk ve kolay olmaz. Dolayısıyla tüm evcil acılarınızı anında iyileştirecek bir deva mevcut değildir. Bunun bir başkasından gelmesi de söz konusu değildir. Bu sizin kendi süreciniz ve kendi yolunuzdur. Tüm bu acılarla ve korkularla başa çıkarak hayat yolunda ilerleyecek olanlar gene sizlersiniz.

İkizalevinizle birleşme sürecine girdiğimizde ortaya çıkan en önemli korkulardan biri “ya yanlış bir şey yaparsam” dır genelde. Bu hemen hemen her ikizalevde oluşur. Burada öncelikle anlaşılması gereken konuyla alakasız gibi görünse de bunun bir ilişki değil bir kavuşma ve birleşme hali olmasıdır.

Dolayısıyla taraflar arası ilişkiler, yada dünyevi ilişkilerden farklı dinamikler gösterir. İlişkilerdeki aynalama ve projeksiyon hali burada farklı çalıştığı gibi bambaşka bir anlam da taşır. Tek bir ruha sahip olan bu bireylerde döngüler hep gene kendinize çıkar.

Başarılı bir birleşme için önemli olan unsurları dile getireceğim, belki bunlar her ilişki için geçerlidir fakat ikizalev ilişkileri için bunlar dediğim gibi daha farklı bir anlam kazanır ve negatif tolerasyonu yoktur. Örneğin ilk maddemiz olan dürüstlük belki normal bir ilişkide beyaz yalanları kaldırabilecek derecede konumlanmıştır ama konu ikizalev ilişkisine geldiğinde yek bir beyaz yalan bile karşı taraf tarafından “anında” hissedililir bu da union dediğimiz birleşme enerjisini olumsuz yönde etkiler.

Bir diğer konu güvendir, kişilerin birbirine tam olarak güvenmesi bir tarafa ikizalevlerin de kendilerine tam olarak güvenmesi daha da anlamlı olacaktır. Diğer bir önemli unsur tutarlılıktır. Eğer söylediğiniz şeyi yapmıyorsanız veya eksik yapıyorsanız bu hem bir güven kaybına yol açacak, hem de tutarsızlıklar biriktiğinde birleşme enerjisi kopuşa doğru gidecektir.

Heralde ikizalev birleşmesinin başarılı olabilmesi için en önemli ama en önemli unsur kişinin kendini sevmesi ve kendinin farkında olmasıdır. Bunlar olmazsa olmazlarımızdır ve Goodsoul olarak size en çok bu alanda destek veriyoruz.

Başarılı bir ilişki açıktır ve taraflar incinilebilir olduklarını bir diğerine göstermekten çekinmezler, onlara karşı defans modunda değillerdir. Fakat ne yazık ki hep gördüğüm özellikle türkiyede ikizalevlerin feminen tarafının sürekli kovalama halinde iken aslında kendine koyduğu engelleri ve gerçek kaçanın o olduğunun farkında olmamasının trajik sonuçlarıdır.

Tabi en önemlisi bu bağa teslim olmuş olmanız gerekir ki, bu da çok geç gelen hatta çok geç anlaşılan bir kavramdır. Burada bu bağa teslim olmak aslında tam tekamül ve tam teslimiyet ile de birlikte geldiğinden ego bedenlerden ve alt benliklerden sıyrılmak adına uzun zaman alır.

Son olarak da mütevazilik bir ikizalev çiftinin olmazsa olmazıdır. Evet diğer çiftlerden farklı olsak da, koşulsuz bir sevgi içerisinde birbirimizi sarıp sarmalasak da, kendini diğerlerinden daha üstün gören çiftler çok uzun süre birleşme enerjisinde duramazlar çünkü ikizalev birleşmesi herkesi ikizalevin olarak gördüğün tanrı ile bir olma halinden gelen bir enerji taşır. Bu birlik enerjisine ayırımcı olan üstünlük enerjisini verdiğinizde çatlaklar oluşur ve enerjiniz de buralardan sızar.

Çoğu ikizalevin sürekli atak yemesinin sebebi işte bu kibir ve kendini üstün görmedeki zihniyet farklılığıdır ve bu da ikizalev olma kavramından çok çok uzaktır. İkizalevler mütevazi bir şekilde, çok da kendilerini göstermeden hayatlarını basit bir şekilde idame ettirerek dünyamız ışık saçarlar.

Bugün “Birleşme” aşamasına bir adım daha yakınız.

1 Yorum

  1. Evet eğer bu ikizaleviniz veya ileri düzey ruh bağınız ise bu kişilere yalan söyleyemezsiniz. Bunun önüne geçmek için olay olduğunda hemen onunla paylaşıp hislerinizi dengeli bir biçimde açıklarsanız sorun ortadan kalkacaktır. Böylelikle ilişkinizi de sabote etmemiş olursunuz. Sevgiler

    Beğen

Yorumlar kapalı.