Monad Temizliği Dizimi

Monad Temizliği dizimini yaptırmadıysanız 11.11 öncesi yaptırmanız faydalı olur

ikiz alev

Eğer bir ikiz alevseniz, birleşme aşamasına geçmeden önce tüm karanlık taraflarınızı temizlemeniz gerekir. Buna korkularınız da dahil.

Bazen de içimize dönüp baktığımızda, bu korkunun kökünün sizde olmadığını görürsünüz. Bu korkunun kökü, genetik veya morfogenetik olarak bağlı bulunduğunuz biolojik veya ruh ailesinden gelmektedir. Dolayısıyla gidip o kişiyi iyileştirmeden siz de kendi korkunuzdan kurtulamazsınız.

İkizalev olmak demek işte bu görevi de üstlenmiş olmak demektir. Bu bağlamda tüm ikizalevler misyondalardır. Alt ruh gruplarındaki tüm alınması gereken dersler ve temizlenmesi gereken negatiften siz de sorumlusunuz.

Bunu önceki yazılarımda dile getirmiş olsam da belki şimdiye kadar çok da üzerinde durmamış olabilirsiniz. Önemli olan bir an evvel karanlık tarafımızı temizlemeye başlamaktır. Buna biz Monad temizliği diyoruz.

Bağlı bulunduğunuz yani ilk koptuğunuz indirgenmemiş ruh parçası tabikide eşsiz ve kusursuzdur. Fakat bu frekans indirgendikçe ve 3D düzlemine yaklaştıkça, dünyevileştikçe karma da oluşur. Zaten her şeyin olduğu gibi Monadların da gölge tarafları vardır. Tüm bu karmaşa içerisinde nasıl yolumuzu…

View original post 51 kelime daha

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s