BİRLEŞME DÖNEMİ

Yurt dışı dizimlerimi takip edenler bilirler ikizalev sürecinizin içinde benimle beraber çalışarak 1+ yılını doldurmuş kişiler union evresine geçmiş durumda. Genel olarak da bir kavuşma enerjisi sanki gökyüzünden yeryüzüne iniyor gibi hissedebilirsiniz.

İkizlevliğin gerçekte ne olduğunu anlamaya başladığınız, karmik ilişkilerinizi ve alınacak derslerinizi arkada bıraktığınız bu dönemde açılan yeni kapılardan geçmek de size düşüyor. Artık eskiyi bırakın ve yeniye “Hoşgeldin” deyin.

Biliyorsunuz ki, birçok ikize benzer kişi ile sınandınız ve öğrenmeniz gereken şeyleri bitirdiniz. Artık geriye dönüp yanıtladığınız soruları kontrol ederek vaktinizi boşa harcamayın, yeni sorulara geçin ve başarınızı onlarla test edin. Ne kadar değiştiğinizi göreceksiniz.

İkizalevliğin gerçek anlamını çözmüş kişiler bunun nasıl da içsel bir yolculuk olduğunu anlamış olmalılar ve nasıl bir mucizenin içerisinde yer aldığımızı. Buna her gün şükrederek kendi yolumuzda gururla ilerliyoruz. Bu da bizi umutlandırırken aynı zamanda güvende olduğumuzu hissettiriyor.

Yeni dönem hepiniz için hayırlı olsun ve izdivaç haberlerinizi de bekliyorum.