İlişkilerin Şekillenmesi

İkizalev ilişkilerinin şekillenmeye başlayı güzel ve ilgi çekici bir form aldığı bir döneme giriyoruz. 11.11 ve 12.11 enerji ile harmanlanan bu dönem yeni girişimler ve başlangıçlar için çok uygun. Aynı zamanda bu dönem gene gölge tarafında birçok ilişkinin de bitmesi ve ikiz alev sürecinin de kapanması manasına geliyor.

3D feminen kafa yapısına ait kişilerin ikiz alevlikle ilgili konuşması, yorum yapması ve sanki herşeyi biliyormuşcasına egodan gelen bir dürtü ile davranması kendi ikiz alevlik sürecinin de kapanmasına neden olabilir.

İkiz alevlik mütevazi ve sessiz bir yoldur. Bu yolda yürürken mağrur olmak esastır. İlahi maskülenini her ne pahasına olursa olsun kendine getirmeye çalışan 3D feminen figürünün tüm çabaları boşa çıkmış ve kendini yapayalnız tek başına ve tükenmiş halde bulmuştur.

Bu da süreçlerinin bitimine yol açmıştır.

Tam da böyle birşeyin eşiğideyseniz önemli olan kendinize değer vermek ve kendinizi sevmektir. Gerçekte yapmak istediğiniz ama gizli ajandanıza aldığınız şeyleri alelen ortaya koymak veya vazgeçmektir. Artık kararsızlık, gizlilik, kontrolcülük ve sadakatsizlik dönemi bitmiştir.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: