TRIAD / Üçüz Ruhlar

Triad kavramı, Monad ve diad kavramları ile ilişkilidir. Monad tekli demektir, diad ikili, triad da üçlü demektir.

Bunu ruh fizyonomisi tarafına baktığımızda çok karışık bir tablo görürüz, hemen aklınıza geldi quadrad da vardır.

Ben burada traid ile neyi kastettiğimi biraz açacağım daha sonra da ikiz alev boyutundan bunu anlatmaya çalışacağım.

Triadla ilgili türkçe bir yazı yoktur diye düşünüyorum. Yurt dışında okuduğum makalelerden ise 1 kişinin bundan bahsettiğini duydum yaklaşık 4000 makale okudum.

Çünkü triad, aynı normal doğumla olan üçüz bebekler ne kadar azsa, ondan kat ve kat daha az görünen bir durumdur. Bu makaleyi yazan kişinin de triadı vardı fakat kendisi ikiz alev olduğunu ve triadının da bedenli olmadığını dile getirmişti yazısında. Çok çok da nadiren bu triad tarafını hissettiğini anlatmıştı.

Triad demek üçlü ruh bölünmesi demektir. Yani ikiz alev ruh bağı açısından bakarsak ruhum maskülen veya feminen tarafının da ikiye bölünmüş olması demektir. Tam da böyle olmasa da size anlamını indirgemek açısından bunu böyle söyledim.

Üçlü ruhlarda genelde iki ruh birbirine daha yakın ilk bölünen ve sonra da tek bir parça daha gelir tek kalan yani bu şekilde bir yapıdır. Üçünün iç içe geçmiş olması olasılık dışıdır.

Triad tarafının bölünmüş ruh olan tarafı kendini gerçekten de bölünmüş hisseder. Bedeninin sağ tarafı ile sol tarafı birbirinden çok farklıdır. Bu fark yürüyüşünü de etkiler mesela, yada kollarını kullanmasını yada sırt, bel ağrısı olabilir. Yalnız gene aynı tuzağa düşmeyelim her bunları yaşayan kişi triad değildir, fakat her triad bölünmüş ruhu bunu yaşar.

Aynı zamanda mesela bölünmüş taraf bedenli ise ve fizyonomik olarak yüksek ihtimal farklı olacaktır….o kişinin doğuştan gelen beden semptomlarını da taşıyabilir, biri ters biri düz durur çünkü (bu kısmı açmayacağım)

Tarihte ikiz idollere rastladıysanız onlar triadın bölünmüş ruh tarafına benzer bir enerjide olurlar. Yalnız bu ruhlar fiziksel olarak tezat, inanış olarak tezat olabilirler. Yani biri müslüman biri hristiyan, biri zayıf biri şişman yalnız bunlar sürekli yer de değiştirebilir sadece örnek olsun diye yazdım. Yaş farkı da olabilir, olmayabilir de. Onlar da yer değiştirebilir.

Bölünmüş ruhun diğer tarafı her iki iki kişinin de ikizalevidir teorik olarak konuşmak gerekirse, pratikte nasıl olur bunu ancak deneyimleyerek görebilirsiniz.

Beden olarak kke, eek, kek, eke olabilir, enerji olarak mmf, ffm, mfm, fmf olabilir. Bunlarının üçünün de bedenli olması demek çok çok nadir görünür ve büyük bir misyon için gelmelerine işarettir. Ne olur biz grup yapıyoruz acaba triadmıyız diye mail atmayın, öyle bir şey değildir.

Bizim aklımız bu misyonu anlamaya ve kurulumundaki eşsiz dengeyi çözmeye yetmez. Bu öyle bir şeydir. Bu ruhlar aynı anda aynı düzlemde 3D de bedenlenmeyi seçmiş ise ve aynı yaşlarda iseler çok temel ve köklü hatta değiştirilmesi imkansız dogmatik bir inancı değiştirmek için olabilir diye düşünüyorum.

SEVGİLERİMLE

2 Yorum

  1. Little Buddha filminde Buddhanın yüksek bilinç seviyesi 3Dye indirgenirken 3e bölünerek üç bedende var olmuştu. Ve farklı etnik köken, din, dili birleştiren bir yapısı vardı. Tanrı dilerse her şey mümkün.

    Liked by 3 people

Yorumlar kapalı.