2021 ve 2022 yıllarının ikiz alevler için önemi

Benim için yeni yıl bir önceki yılın Aralık ayında başlar. Yeni yılınız kutlu olsun. Çünkü bu ay yeni başlangıçlara hazırlık dönemidir. Tüm bir yılı kapamak ve muhakeme yapmak için önemli bir zaman dilimidir. Eskiyi kapatmak, alacak ve verecek hesaplarını doğru yapmak, emeğini ödemediğiniz kişilere emeklerinin gerçek karşılığını vermek için kaçırılmaz fırsattır. İkramiye almak için ise harika bir zaman.

Ne yazık ki günümüzde insanlar mevsimleri ve ayları hafife alıyor. Neden Kış ayındayız, bu aylar nasıl bir enerji frekansındadır. Biz bu aylara uyum sağlamak için neler yapmalıyız. Ayıların kış uykusuna yatma sebeplerini hiç araştırmadıkları için, yada özlerinden ve doğadan koptukları için olabileceğini düşünüyorum. Kış ayında yenen sebzeler ve meyveler nedir bunu da unuttuk çünkü artık çilek bile yiyebiliyorsunuz kışın.

Doğada ve Evrende iki madde bulunur, madde ve anti-madde dolayısıyla benim tazım değil ama spiritüel öğretilerde de yin ve yang sıkça kullanılır. Tavuk mu yumurtadan, yumurta mı tavuktan paradoxuna benzeyen bu karşıtlık ilkeleri ile çalışmalar yapmanız mümkün. Özellikle bu aylarda yeni bir öğretiye başlayabilir ve hayatınızın kalan kısmında büyük değişimler yaratabilirsiniz. Spora da başlamak bir öğreti olabilir, yada bir kitap okumaya, yada yeni bir işe…. Bunların hepsi ruhani’dir…. ille de reiki öğrenmeniz gerekmez. ..hatta öğrenmeyin daha iyi 🙂

Misyona başlayamamış olan ikiz alevler, misyona başlayarak birleşme şansını yakalayacaklar. Misyon yoksa birleşme de yok… bu çok nettir bir ikiz alev için, diğer ruh bağlarını bilemiyorum.

2021 ve 2022 neden bu kadar önemli… konumuza gelirsek. Bu aydan itibaren ikiz alevlik süreçlerinde düğümlerinin çözüldüğü, kimin kim olduğunun anlaşıldığı, ikiz alevliğin aslında ne olduğunun anlaşıldığı, ak mı kara mı artık net bir şekilde görebildiğiniz bir zamana giriş yapıyoruz. Güneş sistemimiz, galaksi içerisinde, galaksiler de evren içerisinde hareket halindedirler. Şu an geçtiğimiz alan enerji olarak bize bunları getirecek…

Misyona başlamayan ikiz alevlere üzücü bir haberim var. Misyon yok ise ikizalev olmadığınızı düşünmek içten bile değil bu durumda ben size terapi veremeyeceğim…Devletimiz de hazır kadın girişimcileri destekler iken bir amaç için burada olmak size de iyi gelecek. Herkesin Aralık ayı, yahudi yılbaşısı, christması ve yeni yılı şimdiden kutlu olsun. Birlikte herşey daha güzel ve unutmayın ki birlikte daha güçlüyüz.