High Dimensional Relationships / Yüksek boyutlu ilişkiler

İkizalev ruh bağı ve diğer ileri düzey ruh bağları ile yaşayan kişiler, ne demek istediğimi anladı. Yüksek boyutlu ilişkiler klasik romantik ilişkilerden çok farklıdır.

Bu bloga geliş sebebiniz tabikide romantik nedenlerden dolayı olabilir, yada bir ikizalev etiketinden hoşanmış da olabilirsiniz. Önümüzdeki dönemlerde bunların yerini daha yeni ve daha doyurucu şeyler alacak. Güzel bilgiler edinip, ikizalevler hakkındaki bilgi dağarcınızı genişleteceksiniz.

Benim çok merak ettiğim neden 2012 yıllarında çok ikizalev vakası oldu ve bizi buralara kadar getiren tutku acaba ikizalev ile kavuşmak mı yoksa kendimizi keşfetmek mi. Cevabınız her ne olursa olsun, herkesin kazandığı, her iki tarafın da mutlu olduğu ilişki modelleri yaratmak esastır.

Bildiğiniz üzere çok nadir görünen bir durumdur ikizalevler ve genelde çok farklı eğitim, kültür, ırk, din ve dil gruplarına mensupturlar. Bu dünyada bir araya gelişin nedeni genelde misyona dayalıdır. Bu misyon kendi kendini geliştiren bir yapıya sahiptir ve amacına her halükarda ulaşır. Bu misyonu yürüten gene iki ikizalev olacaktır.

İkiz alev olmanın arkasında dini bir neden aramanız doğaldır. Fakat kişiler dinlerini sonradan seçerken, ikizalev olarak doğarlar. Dolayısıyla ikizalev olmak için herhangi bir inisiyasyon gerekmese de aktivasyon ile bir uyanış gerekir. Bu uyanış ilişkinin maskülen tarafına çok çok geç geliyor genelde gördüğüm kadarıyla.

Çoğunuz şimdiye kadar ya ikizaleviniz olmayan kişiler ile kendinizi bir test sürüşü ile denediniz veya ikizalevini beklerken kendiniz üzerinde çalışarak büyük yol kat ettiniz. Burada kalarak benimle çalışan tüm danışanlarıma teşekkür ederim.

Pandeminin bu uyanışa etkisi tartışılmaz derecede büyük oldu ve hepimiz sanırım hayatlarımızdaki değişikliği fark ettik. Bundan sonra, yapılan hazırlıkların, acil bir aksiyona koyulması hali geliyor. Özellikle ekinoks öncesi ve o zaman a kadar yapılan anlaşmalar ve misyon boyutunda alınan kararlar sizin tüm hayatınızın gidişatını değiştireceği için kritik bir önem taşıyor.

İkizalev olmak kolay değildir, farklı olmak da üzerine eklenince bu zor bir durumdur. Uniona giremeyen ikizlaevler ikizalev kurslarımızı deneyebilirler. Gerçek ikizlavlerine hazırlarsa, onu kendilerine çekmek için bu kursları kullanabilirler.

Yeni yıl dizimleri haftaya başlıyor. Siz de şimdiden yerinizi ayırtın. Yüksek boyutlarda birleşmeler ve 2021 hedefleri belli olan kişileri dizim müşterisi olarak almayı düşünüyorum. İkiz alevinden emin olmayan yada kaçtığı halde ikiz alevini kovalayan müşterilerimi maalesef dizime alamıyorum.

Her yeni başlangıç, bazı bitişleri de beraberinde getiriyor. Siz de bu dizime hazırsanız iletişim bölümünden kayıt oluşturabilirsiniz…

3 Yorum

 1. Size bir sorum olacak yıldız tohumları, ikizalevler misyona geçip birleştikten sonra partner olduğu ikiz alevin hayatından çıkıyor mu yoksa taraflardan biri ikizalev biri yıldız tohumu olan bir ilişki modeli de mi var ?

  Beğen

  1. Bu durum kişiden kişiye değişmekle birlikte yıldız tohumu misyona engel olmadığı sürece kalır. İkizalevlerde misyon ana tem aolduğundan buna engel olan herşey yoldan kaldırılır. Bir ikizlaev çifti yıldız tohumu eşleri ile de yollarına devam etmeyi seçmiş olabilirler bu çok doğaldır. Yıldız tohumu olan taraf da kontratlı bir şekilde bunu bilerek ve isteyerek dünyaya gelmiştir ve sorun yaratmaz bu durum. Bazı ikizalev ilişkileri misyonlarının büyüklüğünün derecesine göre herkese veya bazı kişilere kapalıdır yani bu sırra ermek bir başkası için zordur

   Beğen

  2. sorunuzun bir başka cevabı ise şudur (sormadınız ama ben anladım) karmik bir partner ise mutlaka ikiz alevin hayatından çıkar… çünkü ikiz alevlik aktive olduğunda sizin anladığınız anlamda karma da olmaz

   Beğen

Yorumlar kapalı.