Why some twin flames have star seed spouses / Neden bazı ikiz alevlerin yıldız tohumu eşleri var

Sizden gelen soruları yanıtlamak, her zaman benim görevim. Burada daha sık sık yurt dışından bana gelen soruları da cevaplayacağım. Böylelikle bilinç düzeyinizdeki farklılığınız biraz daha yükselecek ve gelen enerji dalgalarını daha iyi yakalayabileceksiniz.

İkizalevler hayatlarının sonraki evrelerinde bir araya gelirler çünkü ruh ailesi dediğimiz kavram ruh filozofisi ile ifade edildiğinde bu şu şekilde bir yapıya dönüşür. Ben ruh ailemdeki kişilerle beraber inkarne olurum, sınavlarımda bana yardımcı olurlar ve daha sonra bir ikizalev ilişkisine hazır olurum.

Bazı ikizalevlerin ruh ailesi yapısı içinde olmalarının kendi ruhlarına özgü karmik bir nedeni yoktur, yani onlar ruh evrimlerini bitirmiş ve kollektif karmaları temizlemek için buradalardır. Ruh ailesi ile beraber gelerek karmik bir yapıda doğanlara ruh eşi, kollektif karmayı temizlemek ve hizmet için gelenlere de ikiz alev eşleri eşlik eder.

Bunlardan biri daha iyi diğeri daha kötü değildir. Yani elmanın yarısı ile geldiyseniz elma, armutun yarısı ile geldiyseniz armut verilecektir. Burada biri diğerinden daha üstün değildir, alınan görevlerle ilgili bir durumdur bu. Armut olarak gelmişseniz, şekil olarak size eksik gelse de bir ruh eşi ile hayatınızı idame ettirebilirsiniz. Ama elma olarak gelmişseniz bir armut size fazla gelecektir.

Ailesel karmalar ve küçük çapta veya sadece kendinizle ilgili görevleriniz varsa buna uygun bir partner verilir, tüm dünyayı etkileyecek bir göreviniz varsa da galaktik bir partner verilir. Bunun kararı da gene ilahi adalet çerçevesinde ve ilahi plan çerçevesinde verilir.

Örneğin stephan hawking tüm dünyayı değiştiren, kitapları 40 farklı dile çevrilmiş bir düşünürdür. Ona da misyonu gereği, onu tüm yaşanan olumsuzluklara rağmen hiç bırakmayacak asil ve sadık bir eş verilmiştir. Eşi Onun ikizalevi değildir fakat bu evlilik onun tüm yaşamı boyunca düşündüklerini düşünebilmesine ve bize aktarabilmesine huzur ve rahatlıkla imkan tanımıştır. Bu sayede fizik bilimine eşsiz katkıları olmuştur.

Görevli gelen tüm ikizalevlerin, dünya çapında bir misyona sahipler ise, bu misyon her ne olursa olsun, başka milletlerden insanların da hayatına buradan türkiyeden dokunacak bir misyon ise burada ancak bir ikizalevlikten veya galaktik bir yapıdan söz edilebilir. Kollektif bir bilinç ile hareket eder ikizalevler, bireysel bir bilinçle hareket etmezler burası çok önemlidir.

Bu kollektif bilinci, misyonu ve ikizalev birleşmesini yaşayana kadar ve asıl görev ve misyonlarına başlayana kadar bir ikizalev için en uygun partner bir starseed dir. Neden diyecekseniz starseedler yalnız olmayı tercih ederler ve diğerleri ile fazla bağ kurmak istemezler. Bu durumda destek olmaya en uygun partnerler onlardır. Eşlerini özgür bırakarak onlara misyonlarında alan tutarak yardımcı olurlar. Alan tutmak bir ilişkide en önemli unsurlardan biridir.

Siz de eğer bir ikizalev olduğunuzu düşünüyorsanız bana her zaman hikayeniz ile dönüş yapabilirsiniz. Arzu edenler yazılar altına yorum da bırakabilirler. Bu blogun mail adresi ikizalev.blog@gmail.com’dur. İletişim bölümünden bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kendi yolunuzda daha çok ilerlemek, ruhun evrimini çözümlemek, inkarnasyon ve aura ile ilgili daha çok bilgi edinmek isterseniz Goodsoul’un online kurs bölümüne göz atabilirsiniz. Bu link sizi ücretli ve ücretsiz kurs listesine ulaştıracaktır. https://ikizalev.blog/2020-yeni-kurslar/

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s