Aydınlanma yolunda insan…

GOODSOUL

Hepinizin düşündüğünün aksine eterik ve fiziksel dünyamızın tamamen farkındalığı ile doğarız. Bazılarımız duygusal dünyamızın ve diğerlerimizde hem duygusal hem de zihin dünyamızın farkındalığı ile yola başlar. Ama yüksek bilinç düzeyine ait bedenimizin farkındalığı ile doğmayız. Bu aşamaya vardığımızda ise aydınlanmış oluruz.

Genelde aydınlanmış kişi demek bu yüksek bilinç bedeni ile bu dünyaya gelen kişidir. Ve diğerleri bu yüksek bilinç bedenine doğru giden yolda her yükseldiklerinde daha ileri düzey bir bedenle tekrar doğarlar, biz buna “uyanma” deriz.

Başkaları ne zaman uyanacak bilemeyiz, biz ilerledikçe ve dünyadaki enerjiler yükseldikçe hepimiz ortak bilinçle birbirimize bağlı olduğumuz için bu algoritmik bir hızla artabilir. Ama bir taraftan da yüksek benliğimizin bu seviyeye en az üç bin ila üçbin besyüz yılda geleceğini unutmamak gerekir. Eski ruh kavramı da buradan gelir. Fakat tanrıdan ilk koptuğunuz andaki monad bilinci milyonlarca yıl uyanmayabilir de. Bunu da göz ardı etmemek gerekir.

Siz kendiniz bilinçli bir şekilde yükselmenize nasıl destek verebilirsiniz…

View original post 368 kelime daha

One thought on “Aydınlanma yolunda insan…”

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: