Düzlem Bilinci

GOODSOUL

İkizalev sürecinin en önemli parçalarından biri de düzlem bilincinin kazanılması ve bu düzlemler üzerinde yükselişe geçilme aşamasıdır.

Ne yazık ki insan kendini bilmez, yani bilemez. İnsanın kendine subjektif değil de objektif olarak bakması oldukça zordur ve bu dünya düzleminde aynı zamanda inkarnasyon süreci boyunca ve inkarne olmadan geçirmek zorunda olduğu zamanlar da dahil olmak üzere çok uzun zaman alır. Aynı şekilde başkalarına subjektif olmadan objektif bakması da zaman alır.

Bu durumda birinden yardım istediğinizde çok dikkatli olun. Sizin probleminizi ve sorununuzu tam olarak anlıyor ve size hiçbir yargıda veya yorumda bulunmadan yaklaşabiliyor mu bu çok önemlidir. Aynı zamanda birine tavsiye verirken de dikkatli olun. Bunu kendiniz için mi söylediniz yoksa onun için mi, bu verdiğiniz tavsiye aslında sizin yapmayı istediğiniz ama yapamadığınız bir şeyi mi anlatıyor. Yada sizin bir korkunuzu mu yansıtıyor.

Bunun gibi yüzlerce örnek mümkün. İşte tam da bundan dolayı yüksel düzlemlerde ve birlik bilincinde olmadan birine tavsiye…

View original post 183 kelime daha