En iyi yaptığın şeyi yapmak / Do’in what you can do BEST

En iyi yaptığın şeyi bulmak bazılarınız için zor olabilir. Özellikle daha genç olan danışanlarımdan misyona başlamak isteyen ve sorular yöneltenler var. Bu yazı daha ziyade onlara hizmet ediyor.

En iyi yaptığınız şeyi yapmak çok kolaydır. Yanlış duymadınız. En iyi yaptığınız şeyi yapmak çok kolaydır. Çünkü bu bilgi ile doğdunuz, bu sizin için bir yaşam tarzı ve bunu sizden iyi yapan çok az kişi var veya hiç kimse yok.

İşte bu şeyi bulduğunuzda, misyonunuza da başamışsınız demektir.

Bazı özelliklerimizi hep göz ardı ederiz, mesela akıcı bir dil ile kendini doğru ifade etmek, organizasyon yapmak, insanları bir çatı altında toplamak, iyi bir dinleyici olmak, okuduğunu anlamak, çiçek dikmek… bunlar çok basit gibi görünen ama milyonlarca insanın yapamadıklarındandır.

Siz de misyona başlamak için bugün geç kalmadınız. Önemli bir gün, önemli bir kapı. Bu kapıyı açmak sizin elinizde… Hayatta en iyi yaptığınız şey ne olursa olsun, önce yapmanız gereken “SEÇMEK” tir. Bu kısımda sıkıntı varsa, kalan kısmında da olmaması mümkün değildir.

Goodsoul da Misyona geçiyor ve kendi misyonunuzu icra etmeniz için sadece size ait bir platform açıyor. Bu ister düşüncelerinizi paylaşmak için yazacağınız bir blog olsun, isterseniz kendi işinizi kuracağınız bir internet sitesi, yada öğrendiklerinizi başka ikiz alevlerle paylaşmak istediğiniz bir alan… bu dönemde online bir girişim için geç kalmadınız.

Fiyat listemizden ömür boyu sizin kullanımıza açık olacak, ikizalev uzantılı sitelerden biri mutlaka sizin. Goodsoul kişilere misyonunu bu şekilde veriyor ve misyon devam ettiği sürece de size full destek oluyor. YOLUNUZ AÇIK OLSUN…

SEVGİLERİMİZLE

5 Yorum

  1. Bu güzel haber ve desteğiniz için çok teşekkürler Burcu hanım ve Goodsoul ailesi ben yazmak istiyorum acaba bu açtığınız alana nasıl ulaşabilirim henüz aktif mi?

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s