Bilmeden yapılan hatalar II

Bilmeden hata yapmayalım özellikle 2021 de

ikiz alev

Bilmeden yapılan hatalar ikiz alev ruh bağı ilişkilerinde meşhurdur, bunun birincisi de vardı yanlış hatırlamıyorsam… Bu seferki konumuz ayna efektinin yanlış kullanılması….

Ayna efekti ile ilgili yazımı ingilizce olarak quorada bulabilirsiniz, orda oldukça popüler bu aralar… Ben burda ayna efektinin görünmeyen bir yüzüne değineceğim.

Ayna efekti sizce neden var? Ayna efekti veya ayna etkisi, siz kendinizi bir başkasında görerek kendiniz ile ilgili önemli bir farkındalık edinin diye var. Ayna efekti neden yok? Siz birbirinizin korkularını tetikleyecek şekilde davranıp işin içinden çıkılmaz bir hal aldırın diye… Unutmayın ki ayna aynaya bakınca sonsuzdur….

Ayna aynaya bakınca sonsuz kez kendinizin yansımasını görürsünüz. Gülümseyecek misiniz yoksa somurtacak mısınız? asıl soru burada… Aslında mesele bu, hangi tarafını görmek istersen karşındakine onu yansıt, tam tersini değil. Bu konu bu kadar basittir aslında… O zaman korkularımızı değil de içimizdeki koşulsuz sevgiyi yansıtalım. Arkamızı dönmeyelim, kalbimizi açalım.

Sevgilerimle

Eski yazılardan alıntılar:https://ikizalev.blog/2017/04/13/ikizalevler-ve-cekirdege-ulasmak-twinflames-and-reaching-the-seed/

View original post

1 Yorum

 1. Burcu hanım selamlar 🌸
  Yurt dışında birleşen bir arada olan ikizalevlerin profillerine baktığımda edindiğim bir izlenimi paylaşmak istiyorum:
  Bir ikizalev çiftine bakıyorum, ikisi de saçlarını kazıtmış, bir diğer çiftin ikisinin de saçları kısa, diğer bir çiftte ise ikisinin de saçları uzun.
  Acaba ikizalev kavuşma bir aramaya gelme enerjisi cinsiyet olarak da bizi nötrlüyor mu?
  İki ayrı görüş kafamı karıştırıyor: Androjen olduğum için ve ikiz alevim ile bir araya gelmem için kadınsı ve erkeksilikten merkeze doğru hareket edip nötr cinsiyete mi yaklaşmalıyız. Yoksa erilin hareket etmesi için dişil tarafımızı mı kuvvetlendirmeliyiz.

  Elbette 3D dişil ile ilahi Dişil farklıdır. Fakat genel olarak kendimizi nasıl yönlendirmemiz gerekiyor acaba?

  Bugünlerde kadınlık dahil tüm kimliklerden sıyrılmak içgüdü ve arzusu taşıyorum. Bu kavuşmaya yaklaştıran bir oluş hali midir sizce?

  Sevgiler 🤗

  Beğen

Yorumlar kapalı.