2021 Goodsoul Hedefler

Her sene yıllık hedeflerimizi belirlediğimiz bir şablon çıkarıyor ve aşağı yukarı tutturuyoruz. Bakalım bu yıl Goodsoul’un ikiz alevlerle ilgili hedeflerinde neler var hep birlikte inceleyelim.

  • 2021 ve 2022 İkiz Alevler için kavuşma ve misyona başlama yılları, dolayısıyla bu yıl kavuşturuyoruz desem hepiniz havalara uçarsınız değil mi? Evet bu yıl Goodsoul sizi ikiz alevinizle buluşturuyor.
  • Goodsoul Academy’nin açılışı ile hayatımıza giren değişiklikler tahmin edebileceğinizden de fazla. Goodsoul gerek yurt içi gerekse yurt dışı olsun yıllardır oluşturduğu deneyimlerini size aktararak, özellikle içinden geçtiğimiz bu zorlu dönemde size verdiği eğitimlerin öğretmeni olma şansını sunuyor.
  • İkiz alev uzantılı web siteleri ile kendi sitenizi kurup, misyonunuza devam edebilirsiniz. 7/24 site desteği ile sadece bize bir mail atarak sitenizi oluşturabilirsiniz.
  • Taş Dizim Tekniği hepinizin öğrenmek için can attığı bir şey. Keşke ben de öğretebilsem. Bunun için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Patenti ve hakları dünya çapında tek ve özel olarak bana ait olan bu tekniği sizlere aktarmanın elbette bir yolunu bulacağız.
  • Özlendiniz tabikide, bu zorlu süreç biter bitmez, Ofis Partisi yapacağız. Her yıl doldurduğumuz Goodsoul şeref ve katılımcı defterimizin bu sene sayfalarının bitmesini hedefliyoruz.

2021 yılında Goodsoul Academy’nin de gelmesi ile Profesyonel Olarak İkizalev alanında size hizmet vermeye başladık. Bu profesyonelliğin getirdiği bazı kurallara hepinizin uymasını beklemekteyim. Bana bu siteden ulaştıysanız veya ikizalev terapisi aldıysanız lütfen e-mail yoluyla iletişime geçiniz. Resmi e-mail adresimiz info@goodsoul.net dir. Goodsoul Academy üyeleri hariç Whatsup mesajlarına bu günden itibaren cevap veremeyeceğim.

Size bilgi ulaştırma işlemlerinin yürütüldüğü ve bu siteden bana iletişim kurmak isteyenler için hazırlanan e-mail adresimiz ikizalev.blog@gmail.com’dur

Goodsoul Academy için info@goodsoul.academy ye 7/24 e-mail ile ulaşabilirsiniz. Kurslar ile ilgili daha detaylı bir bilgi verilmemektedir. Tüm detaylar açıkça sayfamızda belirtilmiştir. Şeffaflık politikamız devam etmektedir.

Şunu unutmayın ki benim temel prensibim herkese eşit davranmaktır. Hep böyle olmuştur hep de böyle olacaktır. Benden ayrıcalık bekleyen kişiler 2021 yılında sanırım Goodsoul dan yavaş yavaş uzaklaşarak kendi içlerinde bunu aramaları yoluna doğru devşirilip, içsel bir dönüşüm süreci ile kendi karanlık tarafları ile yüzleşeceklerdir. 2021’de ruhun karanlık gecesine dönenler için üzülmüyoruz çünkü onlar kavuşmak isteyen gerçek ikiz alevlere yol açacaklardır.

SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA

GOODSOUL LLC USA

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s