Kendin Ol

Kendin ol çünkü diğer herkes kapıldı

Oscar Wilde

Sevgili İkizalevler;

Uzun ve zorlu bir yılı geride bıraktık ve bu seneye umutla başlıyoruz. Geçtiğimiz bir yılın bize öğrettiği en önemli şeylerden biri kendimiz olmaktı. Çünkü kendimiz olmaz isek birincil yaşam amacımızı gerçekleştirmemiş oluruz.

Biliyorum etiketler istiyorsunuz, biliyorum bana benzemek istiyorsunuz, biliyorum benim yaptıklarımı yapmak istiyorsunuz, benim “ol” duğum gibi olmak istiyorsunuz fakat bu mümkün değil. Çünkü ben farklıyım siz de farklısınız. Saçımızın renginin aynı olması, giydiğimiz kıyafetin renginin aynı olması, sürdüğümüz rujun renginin benziyor olması bizi aynı yapmaz.

İnsanın özünden gelen “core energy” dediğimiz kavram herkes için farklı bir titreşimdedir. Tıpkı renkler gibi, hepiniz farklı bir renkte titreşiyorsunuz. Kendiniz olmak, başkalarının özelliklerini çalmaya çalışmak, yaptığı işleri çalmaya çalışmak, onun gibi görünmeye çalışmak, bu tip fanatik davranışlara girmek ikizalevlere hiç de yakışmıyor. Evet belki bu özlemi ben değil sadece ikizaleviniz giderebilir. Tabi eğer siz sahte bir taklitçi değilseniz.

İkizaleviniz ile sizin “core energy” dediğimiz öz yaratım titreşiminiz “aynı”dır. Bu sadece ikizalevinizle aynıdır dolayısıyla tek bir ikizaleviniz vardır. İkizalevliğin ne olup olmadığını, kimin ikizalev olup olmadığını yaşadığımız süreç belirledi. İçinde kötülük olanlar elendi ve şimdi yeni bir ikizalev süreci başladı. Tertemiz ve saf, kendi çıkarlarından önce toplum çıkarlarını düşünen bir ikizalev.

Ruhun karanlık gecesine girecek olanlar bilsin ki ikiz alevlikleri artık geçerli değildir. Yükselecek ve parlayacak olanlar bilsin ki onlar gerçek ikiz alevlerdir ve yollarını tıkayan sahte ikizler kendi karanlıklarında boğulduğu için size sadece IŞIĞINIZI PARLATMAK düşer. Bu seneki havai fişekler sizlere gelsin.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: