Ruhun Karanlık Gecesi

Ruhun karanlık gecesi her farkındalık düzeyinin olmazsa olmazıdır. Yani ruhun yükseliş aşamalarında sizi kendiniz ile yüzleşmeye çağıran bir süreçtir.

Kendinizle yüzleşirken, farkında olmadığınız negatif veya olumsuz taraflarınızın farkına varır, başkalarına yüklediğiniz ve bu şekilde dönüştürmek için çaba sarf etmediğiniz şeylerle yüzleşir aynı zamanda dost sandığınız kişilerin de gerçek yüzlerini görebilirsiniz.

Tüm bu aşamalardan geçerken Goodsoul sizlerle çünkü ne yaşadığınızın farkındayız ve oradan geçeli çok oldu dolayısıyla ne yaşadığınızı biliyoruz. İntihar düşünceleri bile gelebilir bu durumda “you are not alone” programına kendinizi dahil edebilir yada bir sağlık danışanına bu düşüncenizden bahsedebilirsiniz.

Kaynağa dönme ve artık insanların yaptıklarına dayanamama hissi geliyorsa doğru yoldasınız. Kendinize dönüp bakın, o “insanları” bir bir içinizde bulunca şaşıracaksınız. Ama her ruh bununla yüzleşecek kadar şanslı değil. Bazılarınız sadece ruhun karanlık gecesini tüm 2021 boyunca yaşayacaklar. Bunun için başkasını suçlamaya hiç gerek yok. Olanı kabul edin ve bunun içindeki kendi payınızı anlamaya çalışın.

Gerçek ikiz alevler içinse tam bir YÜKSELİŞ dönemi başlıyor. Siz de bu yükseliş dönemine dahil olmak istiyorsanız çok çalışmalısınız. Bu durumda her zaman Goodsoul ile kalın ve yeni paketlerimizle sezonumuzu açmamızı kutlayın. 2021 herkese uğur getirsin. Bize getirdi bile…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s