Auritik Alan şablonları

Siz ne kadar kaçmaya çalışırsanız çalışın, başınıza hep aynı şeyler mi geliyor. Bunun sebebi auritik alan şablonlarınızdır.

Bildiğiniz üzere bir insan yaratımının dışında davranamaz, mesela bir arı peteklerini kare yapamaz… aynı bunun gibi, insanlar da belirli şablonları izlemek üzere güdümleniştir ve o şekilde yaratılmıştır.

Şablonları izlemek doğamızda olduğuna göre istemediğimiz şablonları nasıl değiştireceğiz. Goodsoul’un yaptığı en zor işlerden biri de bu oldu şimdiye kadar. İster farketmiş olun ister olmayın benim için farketmez:) Size bu anlamda bir farkındalık yarattığımızı düşündüğümüzü farkettim:)

Sadace şablonun farkındalık düzeyi yüksek biri tarafınan görülüp açığa çıkarılması bile kuantum fizik kuralları gereği, onun iyileşmesi için yeterlidir. Asıl önemli olan bu şablonları görebilmek, ve deneyimleyerek içinden geçme cesaretini göstermektir.

Deneyimlediğimiz şablonlarınızı siz göremezsiniz, bunlar size kapalı ve farkındalık düzeyinizin dışındadır. Yani neyi bilmediğinizi bilemezsiniz. Şimdi birkaçınız biliriz diyecek onlar en farkındalığı düşük olanlarınız.

Bu auritik alanlarınızdaki şablonları siz oluşturdunuz, belki çocukluğunuzdan, belki geçmiş yaşamınızdan, belki alamadığınız derslerinizden, belki de sizin tabirinizle aldığınız cezalardan… Bu şablonları sizin için tek tek buluyor ve dönüştürüyoruz. Bunu her gün yapıyoruz. Bu Goodsoul için bir yaşam şekli.

Biz de yaratımımızın dışında davranmıyoruz, o şablonları takip ediyoruz ve sizi evrensel sifaya açıyoruz. Bu da bizim yaratılış şeklimiz ve görevimiz. Kendi şifanız hep içinizde ve özünüzde. Bunu başka bir yerde aramak, birinin “size bir şey yaparak” bunu vermesini istemek en büyük cahilliktir, aynı zamanda imkansız ve ihtimal dışıdır. Terapi sohbetlerimize gelirken şifa verenin de alanın da “siz” olduğunuzu unutmayın.

Auritik alan şablonları çok derin bir konudur. Size yaklaşan her kişi aynı şablonu takip edecektir. Tıpkı bir labirent gibi. Bana ulaşmak istiyorsan bu yoldan geçmelisin diyen de sizsiniz, o labirenti çizen de sizsiniz. Bu durumda insanların size farklı davranmasını bekleyemezsiniz. Labirentin tek bir çıkışı ve yolu varsa burada farklı bir şey beklenemez. Sonra da “niye böyle oldu” diyorsanız sorumlusu tamamen sizsiniz. O labirenti siz çizdiniz ve kendi gönlünüzü açmadınız. İşte gerçek sebep bu…

Auritik alan şablonları ve farkındalık düzeyi önemli bir konudur. Şunu unutmayın. Hangi farkındalık düzeyinde olursanız olun, orada olmama ihtimaliniz yüksektir çünkü bir tek orayı görüp de orasını tüm dünya yada yeni zellanda sanmanız çok normaldir. Oradan çıkmadan, o yeri terk etmeden, ne kim olduğunuzu bilebilirsiniz, ne de dünyanın ne kadar büyük olduğunu. Sizleri konfor alanınızdan çıkaracak bir yıl geçirmenizi diliyorum.