Ruh Bağınız Geri Dönüyor

Bizi en derinden etkileyen kişilerden biri, tesadüfen tanıştığımız ve bizi derinden bilen, hayatımızda değişime ve dönüşüme neden olan ruh bağlarıdır.

Bu ruh bağları genelde sizi bir sürece sokar ve sürecinizi tamamladığınızda da geri gelirler. Bu bazılarınız için bir başlangıç ve bazılarınız için de bir bitiştir. Genelde bitiş olur çünkü bu dönemde değişen siz artık o kişi ile uyumsuz bir enerji sergilersiniz. Bazen de yeni bir başlangıç olabilir ki, eğer öyle ise ömür boyu süren bir şey olma ihtimali yüksektir.

Önümüzdeki günlerde bana çokça e-mail atacaksınız biliyorum ve anlatacak çok şeyiniz olucak… Maillerinizi vaktim el verdiğince okuyacağım.

Değişim ve dönüşümde gerçek ruh bağlarına her zaman hizmet veren bir kurum Goodsoul ve İkizalev de bizim markamızdır. Tanrıdan ilk kopan ruhlardan esinlendik bu markayı oluştururken. Misyonumuzu da hem eril hem de dişi enerjileri kapsayacak şekilde oluşturduk.

Şimdi bizim de büyüme zamanımız, şimdi daha güçlüyüz ve ruh bağımız devam ettikçe daha da güçlü olacağız. Herkes bizim kadar şanslı olmasa da, hep sizler için bir örnek olacağız, buna hiç şüphemiz yok.

2021 seçimler yılı 2022 de bunların kutlandığı ve yeşerdiği bir yıl olacak. Ruh bağınızı seçerken dikkat etmeniz gereken şey, gönülden bir bağ ile o kişiyi koşulsuz sevgi çerçevesinde kabul etmenizdir.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: