KÖTÜ KALBİN İLACI YOKTUR

Keşke bir doktor olsaydım da kötü kalbe iyi gelecek bir ilaç bulsaydım. Ama ne doktorum ne de kötü kalbin bir ilacı var…

Pandemi döneminde birçok müşterimizi psikolog ve psikiyatriste yolladık:) Birkaçı hariç 🙂 İkizalev yolunun gerçek anlamını anlayan ve gören kişilerle yolumuza devam edeceğiz. Bildiğiniz üzere GOODSOUL’sm bir ticari şirket, şirket olmasına rağmen ücretsiz birçok meditasyonu yıllardır sizlerle paylaştı, hiçbir karşılık beklemeden… En kötü günlerinizde belki ben yanınızda yoktum ama sesim hep vardı… Bir kullanıcım bana dedi ki… yıllarca meditasyonlarınızla uyuyabildim burcu hanım… Eğer böyle hayatlarınıza dokunabildiysem bunun için gururluyum.

Bildiğiniz üzere ikizalev yoluna girdiğiniz andan itibaren en derin manevi yaralarınız ile yüzleşmeye başlarsınız. Bazen bu manevi yaralar öyle derindir ki, “bunlar bana ait değil, bir başkasının olmalı” diye düşünürken kendinizi yakalayabilirsiniz. Tabikide bu derin yaraların tümü size aittir. İkizalev yolunun birinci kuralı bunlara sahip çıkmaktır. “Bunlar benim yaralarım” yoksa bu yolda bu yaraları iyileştirme şansınız olmaz…Bazen kafanızda kurduğunuz herşey gerçek değildir. Böyle olduğunu düşünüyorsanız veya gerçek ile hayal arasındaki farkı anlayamıyorsanız, bir psikiyatrist size daha çok yardımcı olacaktır.

İkizalev ruh bağı bir ilişki değil, bir birleşme ve kavuşmadır. İkizalevler için 11. ay özel ve çözümlerle doludur. Bunu hep beraber görerek ve hissederek yaşayacağız. Uzun zamandır konuşmadığınız veya görüşmediğiniz ikiz aleviniz ile tekrar bir araya gelip, arada geçen zaman yokmuş gibi yapmak ne güzel olurdu.

İkizalevlere özel olan fikri ve sinai hakları bana ait olan meditasyonlarımı türkiye’de dinlemeyen ikizalev kalmış mıdır bilmiyorum. Eğer kaldı ise veya sen de meditasyonlarımızdan yıllardır fayda gördüysen, instagram ve sosyal medya hesaplarında GOODSOUL meditasyonlarını yaparken bir selfie’ni #kötükalbinilacıyoktur diye paylaş. Eğer bir GOODSOUL isen yeni meditasyonlara buradan ulaşabilirsin. Yeni bir akım, yeni bir başlangıç, yeni bir birleşme dönemi…

HOŞGELDİN

ikizalev.blog’dan yayımlanan meditasyonlarımın kişisel kullanım için olsa dahi tablet, telefon, bilgisayar ve laptop gibi elektronik cihazlara indirilmesi YASAKTIR. Data Kullanmak istemeyenler meditasyonumu konuşmadan metine çevirip, metin olarak saklayabilir ve kişisel kullanım için okuyabilirler.

Reklam
%d blogcu bunu beğendi: