YAZILAR

11.11.11 Kapısından Geçemeyen İkizalevler

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz pazar günü 2011 ve 2012’den beri devam eden sürecin ikizalev kapısı sınaması oldu. Bu sınavı geçmeden önce size sınav sorularını vermek istemedim. 11 KASIM 2018 yani 11.11.11 Kapısı artık ikizalev enerjilerinizin üçlü açılım ile ilerleyeceğinin bir göstergesi. Bu kapıdan bazılarınız fiziksel veya manevi anlamda ikizi ile birleşme yaşayarak geçtiler. Bazılarınız ise bütünlemeye…Read more »

Yeni üyelik sistemi

  sevgili ikizalevler İkizalev.blog adresi içerisinde bulunan meditasyon ve terapilere giriş yapabilmek için artık üye olmanız gerekmektedir. Bu şekilde bir üyelik sistemine geçmemizin nedeni domain ve hosting ücretlerinin kullanıcılar tarafından karşılanması ve bu bağlamda paylaşım sisteminin sürekliliğini sağlamaktır. Bir diğer konu ise enerji anlamında daha özel ve temiz kalmasıdır. Üyelik ücretleri 6 aylık ve bir…Read more »

Ankara Seyahati

Merhaba Sevgili İkizalevler; Aramıza yeni gelenler ile tanışmak üzere Ankaraya geliyoruz. Cumartesi-Pazar ve Pazartesi gününü orada geçireceğiz. Başka ikizalevlerle tanışmak ve bizimle görüşmek için lütfen randevu alınız. info@goodsoul.net Sevgilerimizle