DANIŞANLARIMIZDAN NOTLAR

Ben ikiz alevimle karsılastım ve birbirimizden uzaklasmamizdan sonra ruhsal gelısım yolunda ilerlemeye basladim
farklı calismalar yaptim farklı teknıklerle blokajlarımı karmalarimi temızlemeye calıstım ancak
burcu hanımla kisa suredir yaptigimiz seanslardan aldigim farkindalik pozitif dusunme akista olma kabullenme temizlenme bu yolculukta inanilmaz degisimler getirdi bana
en onemliside kendi kendimi iyilestirmemi saglamasi sanirim
neden bu ruh yolculugumun basinda karsilasmadik diye dusurken herseyin bir basamak oldugunu burcu hanimla calismayada ilahi olarak hazirlandigimi anladim
burcu hanimin bende yarattigi farkindalik sayesinde ikiz alev oldugum icin ve bu ilahi aski yasadigim icin sukurler olsun diyorum hergun tanrima

……………………………………………………………………

Selamlar,
İkiz alev demek, ikilikte teklik demek.. Tek olduğunu kabul etmek demek… Yanlızlıkta yaralarını sarmak sarmalamak demek..Ruhunla konuşmak onu anlamak gerektiğinde birlikte gülmek yada ağlarken ona sarmalayıp sımsıkı tutunmak demek..

İkizalev’im ile ilgili 1 yıllık süre sonucunda bana öğrettiklerini deneyimlerimi size ışık olması için paylaşmak istiyorum..
Hepimizin tekamül yolculuğunda yaradan sevgisi ile bütün olduğunu hissettiğinde sanırım diğer sevgiler olması gerektiği gibiolduğunu içsel olarak yaşadığımı düşünüyorum.. İkizalevinizde olsa dünyada sadece o varmış mükemmel görmek isteğimiz bir şaheser yapıt olmadığını gerçeklerle yüzleşince ve taşları yerine oturtunca o kadar güzel anlıyorsunuz ki… Hayat size önce güzellikle anlatıyor..anlamazsanız farklı normlarda yine de anlamaz iseniz tokatlayarak anlatıyor.. Kabul etmek kabule geçmek bu süreçte anlamlı.. Uyanmanızda size anlatılmak isteneni kabul etmeniz çok önemli bir süreç… Evet onu gördüğünüzde masallardaki gibi kahramanınız.. Büyük parçanızı bulduğumuzda kaybetmemek için bütün ruhunuzu teslim etmek istediğiniz kişi..Aslında siz kaybolduğunu sandığınız kırılmış yok saydığınız özünüz ile buluştuğunuzu zamanla anlıyorsunuz.. Önemli olan almak istenen mesajı alıp kabule geçmek.. 

İkizalevinizin yolunuzu bulmadaki rolü tartışmasız çok önemli.. Öncelikle hiçbir zaman siz kendi kahramanınız olmadan hiç kimsenin kahramanı olmazsınız.. Siz kahramanınız olursanız kimsenin kahramanı ve onaylanmaya ihtiyaç duymuyorsunuz..İlahi düzende gelmesi gereken, yaşanması gereken muhakkak yaşanmaktadır.. Kontrollü güç güç değildir..Gerçek güç, güçsüz olduğunda da kahraman olabilmektedir.. Ve ilahi akışa güvenebilmektedir.. 
İkizalevim’in bana gösterdiği ama daha önce görmek istemediğim kimliği için teşekkür ederim.. 
Özgür ruhlar onu anlamakla varolurlar.. 
Evet çok canım acıdı..Ruhum kanadı.. Neden yaşıyorum bu durumu dediğim 1 sene her düştüğümde yaradanın yardımı ile daha da güçlenerek duygularıma teslim oldum.. İlahi akışta olması gereken olacak biz buna izin  vereceğiz..Neden demeden ruhumuzu yaralarımızı sararak onu kucaklayarak sesine sessizliğine kulak vererek..Tüm parçalarımın şifalanması için neler mümkün diyerek ruhumuzu gerçekten çok severek.. 
Özellikle sizlerle yolumun kesişmesi tesadüf olmadığı kanaatindeyim.. Son dönemde kendimi parçamı anlamamda o kadar kılavuz oldunuz ki varlığınız için çok teşekkür ediyorum… Çok özel ruhlar olmanız yanında güzel ruhlarsınız.. Sizleri dinlerken bir sözünüz yada bir örneğiniz bana ışık oldu… İşinizi bu kadar inanarak yapıyor olmanız bunun güzel bir kanıtı.. Tekrar teşekkür ediyorum…AyşeBurcu hanım’in Goodsoul’da bizlerle paylaştığı yazılar, meditasyonlar, kurslar ve konferansları uygulamam sonucunda hayatıma gerçekten büyük değişimler geldi.İkizalev olmanın farkını ve bunun verdiği duygusal yoğunluğu yönetmeyi öğrendim.Daha esnek ,daha sağduyulu olmamı ve olaylara farklı açıdan bakabilmemi sağladı.Yolumuza ışık oluyorsunuz , çok teşekkürler 🤗


İkizalev sürecime uyanmam, Burcu Hanım ve Ali Beyi bulmam geç oldu ama kısa sürede hayal edemeyeceğim kadar çok yol aldım.Bu uzun yolda birlikte ilerlemek ve emin ellerde olduğunu bilmek huzur verici. Gezegene ışık ve şifa olabilmek adına verdiğiniz tüm emekleriniz için teşekkür ederim.
Hilal


İkizalev olgusuyla tanışmam daha yeni aslında. Sürekli etkileşimde bulunduğumuz Goodsoul grubu ile çok hızlı yol katettiğimize inanıyorum.
Bunun beni en çok etkileyen belirtisini dün gece yaşadım. Affetme meditasyonunu yaparken aklımdaki isimlerden biri de kardeşimdi. Yine dün gece rüyamda kardeşimle sarılıp barıştık. Bu beni çok etkiledi. Sabah uyandığımda müthiş bir hafiflik hissettim.


İkizalev kavramı ve Burcu hanım ile, hayatımın değişmeye başladığı bir dönemde tanıştım. Kendimi ve yaşadıklarımı anlayamadığım, kimseye de çok anlatamadığım bir süreçti. Bunun benim için önemi çok büyük. Çünkü bir kabuğun içinde yaşıyordum, kabuğum bir yerden “benim istemim dışında” çatlamıştı ve ben direniyordum:) Tam bugünlerde elimden tutup bu süreci gücümü farkederek atlamama yardımcı oldu. Yaptığımız her çalışmada (yazı, meditasyon, kurs..) sevgisini ve özenini üzerimde hissetmem bu sürece güvenimi bir kez daha artırdı. Bir kurtarıcı gibi degil, daha ziyade benim için de zamanın artık geldigini haber veren ve beni kendime, misyonuma yönlendiren bir elçi gibiydi. Onunla tanıştıktan sonra başlarda bu bilginin hayatıma neden daha önce girmediğini sorgulayıp durmuştum, ‘belki herşey farklı olurdu’ diyerek. Burda kaçırdığım şey, zaten geçmişte olmuş ‘herşeyin’ beni bu yola ve onunla tanışmaya hazırladığıydı. Tüm kalbimle minnettarım. Sevgiyle birlikte yürümeye devam..
Ebru


İkizalev kelimesini bir yerlerden duymuştum daha önce de ama hiç ne olduğunu araştırmak gelmedi içimden. Derken o akşam sevgili Burcu’nun blogu çıktı karşıma. Bir yazı, iki yazı derken bir de baktım ki saatler akıp gitmiş… Kendimi bildim bileli hep farklı olduğumu hissederdim zaten ve yazıları okudukça taşlar yerine oturmaya başlamıştı artık. Derken Burcu’yla iletişime geçip meditasyonlara başladım ve sonrasında yüz yüze tanışma fırsatımız oldu. Geç mi buldum rehberimi diye bir düşünce geçti aklımdan ilk zamanlarda; ama değil biliyorum şimdi. İlahi zamanlama hepimiz için en doğru zamanda en doğru kişiyi çıkarıyor karşımıza. Ve ikizalevim kim, gelsin beni tamamlasın diye düşünmüyorum, beklemiyorum da, gelecekse gelir zaten. Ben kendi içimde “tam”ım… Teşekkürler Burcu🦋
Zehra


“Ben kafayı yedim, kesin delirdim..” dediğim noktaydı. Ailem ve çevremde aynı şeyi düşünüyordu. Bir süre psikolog hap vs. İle geçiştirmeye çalıştım geçmedi. Çünkü hasta değildim. Namaza zikire verdim hergün devamlı durmaksızın.. Tamamen hayattan kopmuş sadece gün boyu bunları yapar olmuştum. Böylede geçmedi, günler geçti ama hiçbirşey değişmedi. 2014’de başlayan dönem 2017 olmuştu ve aynıydı çıkılmaz girdap gibi. İnsanlara anlatıyordum basit geliyordu herkese, sonra bende sustum herkese. Makale makale gezerken buldum Burcu hanımı ve blogu. Tamam dedim aradığım buymuş, ben kendimi okudum sayfa sayfa sanki. Çok kısa sürede mailime cevap geldi, hatta birde kalktı İstanbul’dan yanıma geldi beni görmeye. İlk görür görmez ağladığımı hatırlıyorum. O gün bugün beni bırakmadı. Ben kendimi bıraktım, o beni bırakmadı… Çok çalıştık beraber. Meditasyonlar, kurslar, okumalar, sohbetler… Daha sonra benim gibi olan diğer insanlarla birleştik. Meğer bambaşka yerlerde aynı şeyleri yaşamış gelmişiz. Biz bir aile olduk. Birde Ali abi. Maskulen enerjiye farklı gözle bakmamızı sağlayan, dırdırlarımızı çenemizi bıkmadan dinleyen, desteğiyle sürecime çok katkı sağladı. Bir erkek gözüyle…. cümlesinin devamını ben ondan öğrendim. Şimdi çok daha farklı bir benle yazıyorum bunları. Şimdi görüyorum ki “ölmeden önce ölmek” dedikleri buymuş. Bu hem ölmek hemde doğmaktı yeniden küllerinden. Şimdi yeninin başladığı bu dönemde, bizler gibi olan insanların bize en kısa zamanda ulaşabilmesi dileğiyle… Koşulsuz desteğiniz için her zaman duacınızım ve minnettarım… ❤ (Sürecimin başındaki rumuzumla) Kyblmk ☺