ENERJİ OKUMALARI

Bildiğiniz üzere etrafınızdaki her şey bir enerjidir. Oturduğunuz koltuk, tattığınız yemek, içtiğiniz su, hatta siz bile. Enerjinin oluşum yasaları, döngüleri ve katmanları vardır. Yaratım enerjisi insanoğluna bahşedilmiş en büyük özelliklerden biridir.

Enerjiyi elle tutamadığımız ve gözle göremediğimiz için bazen yok var saysak da, o her zaman bizimle ve her şeyin de yaratım sürecinde temel bir unsur. Siz bu enerjinin farkındalığa dönüşmüş bir halisiniz. 

Şimdi dilerseniz bu enerjiyi doğal taşlara yükleyip metafizik kuralları çerçevesinde nasıl hareket ettiğini görelim… çok şaşırtıcı değil mi. Bence değil. Merak ettiyseniz bunun ismi enerji dizilimi… bu methodla aile dizilimi ve diğer morfogenetik alan dizilimleri yapılabilmektedir.

Bildiğim kadarıyla bu yöntemi dünya üzerinde tek kullanan benim.

Nasıl bir şeye benziyor hemen gösterelim…. Siz de dizim açtırmak isterseniz info@goodsoul.net e mail atabilirsiniz. Dizim ücretinizi http://www.goodsoul.net’den şirket hesabımıza ilettiğinizde diziminiz size video olarak gönderilecektir. Dizim almak için tıklayınız.