ONLINE KURSLAR

Pandemi Döneminde kendinizi ve ailenizi riske atmayın…

Online alabileceğiniz kurslar ile dönüşüm ve değişime açık olacaksınız…

GOODSOUL SEMİNER SERİSİ

Akaşik Kayıtlar

Akaşik kayıtlar Semineri artık birebir alınabilmektedir. Özel olarak verilen bu kurs 6 saat sürmektedir. Yazılı Döküman ve Uygulamalı 8 Seans içermektedir. Akaşik kütüphanede kendinizi hayal edin ve arzu ettiğiniz bilgilere ulaşın.

Pozitif Enerjiler

Pozitif Enerjiye geçmenin en önemli unsuru negatif düşünce kalıplarından çıkmak, etrafınızda size negatif enerji veren kimselerden kurtulmaktır. Bu kurslarımızda ihtiyacınız olan tüm yöntem ve bilgileri bulacak, günlük hayatınıza uygulamalı olarak adapte edebileceksiniz. Elveda ataklar.

İkiz Alev Kursları

İkizalev kursları başlangıç ve ileri düzey olarak ikiye ayrılmaktadır. Hangi düzeyde kurs almanız gerektiğini ölçmek adına bize kısa hikayenizi mail atın. Başlangıç kursu 3 hafta, ileri düzey kursumuz 8 hafta sürmektedir.

Kendi Yolunuzu Bulun

İster istediğiniz işi yapıyor olun, isterseniz hayallerinizin peşinde koşuyor olun, kendinize doğru yaptığınız hayat yolculuğunuzda yalnız değilsiniz. Goodsoul hep sizlerle ve bu yolda rehberli olarak yürümek her zaman daha kolay.

Görüşler

İkizalev kavramı ve Burcu hanım ile, hayatımın değişmeye başladığı bir dönemde tanıştım. Kendimi ve yaşadıklarımı anlayamadığım, kimseye de çok anlatamadığım bir süreçti. Bunun benim için önemi çok büyük. Çünkü bir kabuğun içinde yaşıyordum, kabuğum bir yerden “benim istemim dışında” çatlamıştı ve ben direniyordum:) Tam bugünlerde elimden tutup bu süreci gücümü farkederek atlamama yardımcı oldu. Yaptığımız her çalışmada (yazı, meditasyon, kurs..) sevgisini ve özenini üzerimde hissetmem bu sürece güvenimi bir kez daha artırdı. Bir kurtarıcı gibi degil, daha ziyade benim için de zamanın artık geldigini haber veren ve beni kendime, misyonuma yönlendiren bir elçi gibiydi. Onunla tanıştıktan sonra başlarda bu bilginin hayatıma neden daha önce girmediğini sorgulayıp durmuştum, ‘belki herşey farklı olurdu’ diyerek. Burda kaçırdığım şey, zaten geçmişte olmuş ‘herşeyin’ beni bu yola ve onunla tanışmaya hazırladığıydı. Tüm kalbimle minnettarım. Sevgiyle birlikte yürümeye devam..
Ebru

“Ben kafayı yedim, kesin delirdim..” dediğim noktaydı. Ailem ve çevremde aynı şeyi düşünüyordu. Bir süre psikolog hap vs. İle geçiştirmeye çalıştım geçmedi. Çünkü hasta değildim. Tamamen hayattan kopmuş sadece gün boyu bunları yapar olmuştum. Günler geçti ama hiç bir şey değişmedi. 2014’de başlayan dönem 2017 olmuştu ve aynıydı çıkılmaz girdap gibi. İnsanlara anlatıyordum basit geliyordu herkese, sonra bende sustum herkese. Makale makale gezerken buldum Burcu hanımı ve blogu. Tamam dedim aradığım buymuş, ben kendimi okudum sayfa sayfa sanki. Çok kısa sürede mailime cevap geldi, hatta birde kalktı İstanbul’dan yanıma geldi beni görmeye. İlk görür görmez ağladığımı hatırlıyorum. O gün bugün beni bırakmadı. Ben kendimi bıraktım, o beni bırakmadı… Çok çalıştık beraber. Meditasyonlar, kurslar, okumalar, sohbetler… Daha sonra benim gibi olan diğer insanlarla birleştik. Meğer bambaşka yerlerde aynı şeyleri yaşamış gelmişiz. Biz bir aile olduk. Şimdi yeninin başladığı bu dönemde, bizler gibi olan insanların bize en kısa zamanda ulaşabilmesi dileğiyle… Koşulsuz desteğiniz için her zaman duacınızım ve minnettarım… Kyblmk 

Hadi birlikte harika bir şeyler oluşturalım.