İkizler arası yaş farkı / Age difference between twinflames

Bildiğiniz üzere ikizalevler arası yaş farkı genelde çok fazla olmaktadır. Bunun ilişkiye yansıması açısından kısaca değerlendirmek isterim. Eğer bir ikizalev olduğunuzu düşünüyorsanız ve yaş farkınız yok ise bu ender bir durumdur. Bir ruh ikizi veya ruh eşi olabilirsiniz, bir diğer istisna tam ikizlerde olur; onları yaş farkı ise 0;1,5 yıl arasında değişir. Ben burada sadece arada yaş farkı olan ikizleri ele almak istedim.

Emin olun ki ikizalevi ile arasında 15 ila 40 arasında değişen yaş farkı olan danışanlarım mevcut. İlk önce 15 ila 25 yas aralığını değerlendireyim daha sonra 25 ile 40 yaş aralığını değerlendirmek isterim.

15 ila 25 arası yaş farkı dünyevi ilişki anlamında yürütülebilir bir yaş farkıdır. Toplumumuzda yaş farkı olan çiftler olumsuz anlamda dikkat çekmektedir, fakat yurt dışında “çift” olma hali yaş, din, ırk, renk farkından daha bağımsız bir şekilde, toplum tarafında yargılanmadan sürmektedir. Ne yazık ki ülkemizde bu bir ayıp ve utanç meselesi olmuştur.

Geçen gün yolda zenci bir oğlan ile uzun boylu güzel bir kıza rastadım ve muhtemelen bir ikizalev enerjisi hissettim o kadar güzeldiler ki, fakat kızın az da olsa bir özgüvensizliği vardı, bir türk kızıyım, insanlar ne düşünüyor hakkımda acaba şuan gibi…. Aynı bunun gibi bu tarz bir ilişkiyi yürütmek ve toplum içinde göğsünüzü gere gere yürümek için özgüveninizin ve öz değerinizin çok oturmuş ve yüksek olması gerekir.

Hayatta ilişki seçimlerinde kimse sizi niye bunu seçtin diye yargılayamaz, öncelikle bu gücü ve hakkı başkasına vermemeniz yerinde olur. Sizin seçiminizi kimse yargılayamaz. Yaş farkı erkeğin yada kadının büyük olmasına göre de toplumda yargılanmıştır. Aslında erkeğin büyük olması eskiden beri kabul görmüş, negatif anlamda çalışan bir unsurken, kadının 20 yaş büyük olması toplum tarafından kabul görmeyen ama pozitif anlamda çalışan bir unsurdur.

Ruhani açıdan bakıldığında yaş farkının bir önemi yoktur, fiziksel açıdan ise endişe edilen unsurlar her ilişki için geçerlidir. Bu gerçeği hep göz ardı etsek de, problemler genelde yaş farkından değil, iletişim bozukluğundan ortaya çıkar.

Ben de hem pozitifte hem de negatifte ilişkilerimde 20 yaş civarı fark yaşadım, bunu bir çok kez deneyimledim ve bu benim için sorun olmaktan çok hep avantaj olmuştur. Bu konuda da danışanlarımın her zaman arkasındayım ve özel olarak seans da yapmaktayım.

Yaş farkı 25 ila 40 arasında ise ilişki daha ziyade fiziksel değil de duygusal ve ruhani anlamda çok tatmin edici oluyor. İlişkinizi fiziksel endişelerden bağımsız olarak yaşamak insana ayrı bir özgürlük hissi veriyor. Bu tip ilişkilerde ruhani bağ çok kuvvetli oluyor, ayrı geçirilen zaman bir tarafa beraber geçirilen zaman daha da kıymetli oluyor.

Evrenin sizin için bir planı var. Bu ilahi planı akışta yaşayabiliyorsanız ne mutlu, zihine geçtiğiniz anda sorgulamalar, süpheler ve endişeler başlıyor. Bu yaş farkında genelde bu düşüncelerle de sınanıp, bu sınavı verdikten sonra gerçekten de “yaşa”maya başlama durumu söz konusu oluyor.

Sevgili danışanlarım ikizaleviniz kaç yaşında olursa olsun, gözlerinin içine baktığınızda kendinizi görüyorsanız başka hiçbirşeyin önemi yoktur. Aşk bakidir ve sonsuzdur. Bu yaşamda bir şekilde buluşmuş olma mucizesini doyasıya yaşamak yerine, yaş gibi önemsiz bir ayrıntıya takılmak… yersiz olur.

Burcu

 

Reklam

“İkizler arası yaş farkı / Age difference between twinflames” için 7 yorum

  1. İkiz alev’imle bu yaşamda aramda 4 yaş var. Biz şimdi başka bişi miyiz🙄 Buna yorum yazarsan çok sevinirim burcucum:)

    Beğen

  2. Daha önce full twin yazını okumuştum ve orada yazan hepsi bemim ikizalev ilişkimi tanımlıyor. Yaşlarımız arasında 11 ay var sadece ve bahsettiğin gibi bir kaçma-kovalama evresi hiç yaşamadım. İkizalevim olduğuna ise kesinlikle eminim. Full twinler halkjnda biraz daha bilgi verebilir misin?

    Liked by 1 kişi

  3. Daha önce full twin yazını okumuştum ve orada yazan hepsi bemim ikizalev ilişkimi tanımlıyor. Yaşlarımız arasında 11 ay var sadece ve bahsettiğin gibi bir kaçma-kovalama evresi hiç yaşamadım. İkizalevim olduğuna ise kesinlikle eminim. Full twinler hakkında biraz daha bilgi verebilir misin?

    Beğen

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: