Yazıya Devam

6- İçinizdeki maskülen/feminen tarafı gerçek dışı bir şeyle/biriyle kıyaslamak veya gerçekdışı bir mükemmellik atfetmek. Eğer bir kadın veya erkek olsaydınız nasıl biri olurdunuz? Bunu büyük bir dürüstlükle kendinize itiraf edebiliyor musunuz?

7- İkizalevinizi aklınızdan çıkarmaya çalışmak, reddetmek, duygularınızı bastırmak, kordon koparmaya çalışmak, onun varlığından rahtsızlık duymak ve onun hakkında kötü konuşmak.

8*-Aranızdaki ölümsüz bağın nedenini tam olarak kavrayamamak ve 3d ilişkiler veya evlilik konsepti içine oturtmaya çalışmak.

9-Kendi ilgi alanlarınızı, yapmayı sevdiğiniz şeyleri, kendinize olan saygınızı ve sevginizi ikinci plana almak, ikizalevinizi hayatınızın merkezi yapmak.

10- İkizalevinizin kim olduğunu içinizin dışında bir yerde aramak veya sorgulamak, tıpkı sevgiyi bir başkasından duyunca var olduğuna inanmak gibi.

Sevgilerimle

Yazar: goodsoul

info@goodsoul.net GOODSOUL LLC Amerika Menşeli bir kuruluştur. Türkiye'de hizmet vermemektedir. Bireysel ve Toplumsal Farkındalık Alanında Faaliyet Göstermektedir.

%d blogcu bunu beğendi: